Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / FC Bayern Munich – Niners Chemnitz İddaa Tahmini 15.05.22

FC Bayern Munich – Niners Chemnitz İddaa Tahmini 15.05.22

Almanya easyCredit BBL play-off serisi 2. maçında FC Bayern Munich Pazar saat 21:30’da Niners Chemnitz ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 misafir takımın lehine 11.5 handikap belirlemişler.

Bayern normal sezonu 3. sırada bitirerek kendi standartlarının altında kaldı diyebiliriz. Ama bunun nedeni Barça ile oynadıkları zorlu Euroleague play-off serisiydi, bu esnada lige yeteri kadar konsantre olamamışlardı. Play-off serisine ise beklentilerin üstünde çok daha iyi bir momentumla girdiler ve sezon boyunca hem lig maçlarında hem de kupada kendilerine çektiren Chemnitz’den net anlamda bir intikam aldılar, 77-53 gibi dominant bir skorla kalite ve seviye farkını net olarak sahaya koydular. 

Normal sezonu 6. sırada bitirerek play-off bileti kapan Chemnitz zaten hedefini gerçekleştirmiş bir takım, bundan sonrası onlar için hayalden ibaret ki tabiki 6. sırada bitirdikleri sezonda karşılarına normalde Alba ya da Bayern gelmemeliydi, bu da onların şanssızlığı oldu ki sezon boyunca üstünlük kurdukları Bayern karşısında bu kez ilk maçta hezimete uğradılar ve tam 24 sayı fark yiyerek daha da önemlisi sadece 53 sayıda kalarak psikolojik olarak da yıkıldılar, serinin geri kalanında ayakta kalmaları artık daha da zorlaştı.

İki takım arasında zaten seri başlamadan da net bir seviye farkı olduğunu biliyorduk. Bayern ise ilk maçtan favori ünvanının altını fazlasıyla doldurdu ve sezon boyunca kendisini çok yıpratan, üzen rakibinden rövanşı, daha doğrusu intikamını 77-53 gibi kalp karıcı bir skorla aldı diyebiliriz. Sergiledikleri bu dominant performansın morali ve özgüveni ile sahalarında bir kez daha iyi bir basketbol oynayıp, yine etkili bir savunmayla sonuca giderek çift haneli farklarla kazanıp seriyi Chemnitz’e 2-0 ile taşıyacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-11.5) – 1.51
Bets10 Oranı: MS 1 (-11.5) – 1.67
Güven Endeksi: 8-10Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Rico Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Leones De Ponce – Grises de Humacao İddaa Tahmini 17.05.22

Porto Riko Ligi mücadelesinde Leones de Ponce Salı saat 03:00’da Grises de Humacao ile karşılaşacak …