Anasayfa / Bayern Munich / FC Bayern Munich – Olympiakos İddaa Tahmini 16.09.20

FC Bayern Munich – Olympiakos İddaa Tahmini 16.09.20

Yeni sezon hazırlıkları kapsamında 2 Euroleague takımı karşı karşıya gelecek. FC Bayern Munich, Yunan ekibi Olympiakos ile Çarşamba saat 18:30’da karşılaşacak. Bets10 Bayern lehine 5.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Koç Trinchieri ile yeni bir yapılanmaya giren Alman ekibi, Geri Dönüş Turnuvası maçında Valencia ile karşılaşmış, son çeyreğe kadar iyi direnmelerine rağmen daha hazır olan, geniş rotasyonlu Valencia karşısnda 84-76’lık skorla kaybetmişlerdi. Takımın iki yeni guardı Weiler-Babb ve Baldwin öne çıkarlarken takımın tecrübeli forveti Lucic de istikrarlı performansını hazırlık döneminde de sürdürdü. Reynolds, Thomas, Radosevic henüz adaptasyon sürecini tamamlayamamış durumdalar ama hafife alınmayacak bir pivot rotasyonu olduklarını gösterdiler.

Olympiakos ise Geri Dönüş Turnuvası ilk maçında denk rakiplerinden Asvel karşısında oldukça kötü bir görüntü verdi. Hücumda üretmekte çok zorlanan bir ekip vardı karşımızda. Sloukas, Spanoulis, Harrison arasındaki görev dağılımını tam olarak yapamamış koç Bartzokas, bu da hücumda ritm bulmalarına engel oluyor. Kanatlardan skor katkısı alamıyorlar, özellikle dış şut konusunda Harrison ve Vezenkov konusunda dış şut desteği verebilecek bir isim yok ki bu ikiliyi de verimli şekilde kullanamadılar kötü saha yerleşimi yüzünden. 2020 yılında işi sadece yarı saha oyunu ile götürmek pek mümkün değil…

Bayern son 2 maçında Monaco ve Valencia gibi dişli, hazır takımlarla karşılaşmış, Monaco’yu uzatmada geçerken Valencia’ya da iyi direnmişti. Olympiakos ise ilk ciddi maçında denk rakibi Asvel karşısında hiç hazır görünmedi. Bu maçta da Alman ekibinin onlardan daha dirençli bir oyun ortaya koymasını, görev dağılımını daha iyi yapmış olan koç Trinchieri’nin öğrencilerinin kazanmasının da sürpriz olmayacağını düşünüyorum. Bu nedenle lehlerine açılan handikapı yanıma almayı tercih edeceğim.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 1 (+5.5) – 1.82
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Los Angeles Lakers – Denver Nuggets İddaa Tahmini 27.09.20 (Basket Guru)

NBA Batı Konferansı yarı final serisi 5. maçında Los Angeles Lakers dişli rakibi Denver Nuggets …