Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / FC Bayern Munich – Rasta Vechta İddaa Tahmini 08.11.20

FC Bayern Munich – Rasta Vechta İddaa Tahmini 08.11.20

Almanya easyCredit BBL ilk hafta mücadelesinde FC Bayern Munich Pazar saat 20:00’da Rasta Vechta ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin toplam sayı limitini 89.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 91.5 olarak belirlemiş.

Bayern koç Trinchieri yönetiminde Euroleague sezonuna harika bir giriş yaptı ve şimdi bunu BBL sahnesine taşımaya çalışacaklar. Ayrıca sezon öncesi oynadıkları kupa maçlarında 3 maçtan ikisini kazanmışlardı, 97 ve 80 sayı üreterek geçtiler rakiplerini. Euroleague de BBL’nin aksine çok daha sert maçlar oynandı ve bu da onların hücumda düşük skorlar kalmalarını sağladı. Ama normal şartlarda Baldwin, Lucic, Reynolds gibi silahlarla yüksek tempoda oynanan BBL maçlarında 90 sayılara çıkmamaları sürpriz olur.

Vechta ise geçen sezon olduğu gibi lige renk katmaya çalışacak orta şekerli takımlar arasında yer alıyor. Ancak kupa maçlarında pek iiy görüntüler vermediler, 3 maçlarını da kaybederken savunmada S.O.S verdiler. Sırasıyla 85, 99 ve 89 sayı görmüşlerdi potalarında. Yüksek tempoda oynamayı seven oyunculardan kurlu takımda Young, Barnett, Vorhees ve Salumu, Peno gibi değerli parçalar da mevcut.

Elbette Bayern’in kalitesi ve Euroleague sahnesinde oynadığı basketbol seviyesi BBL’nin çok üstünde. Ancak burada savunma konusunda işi çok ciddiye almayacaklarını, onların da lig trendine uyarak geçen sezon olduğu gibi tempoya eşlik edeceğini düşünüyorum. Vechta gibi tempoyu tetikleyen ama savunması zayıf bir takım karşısında da geniş rotasyonları sayesinde sürekli dinamik kalıp kazanırken 90 sayıları geçebileceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: EvSahibi ÜST (89.5) – 1.55
Bets10 Oranı: EvSahibi ÜST (91.5) – 2.05
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

almanya bbl basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Telekom Bonn – Oldenburg İddaa Tahmini 06.12.20

Almanya easyCredit BBL 5. hafta mücadelesinde Telekom Bonn Pazar saat 17:00’da Oldenburg ile karşılaşacak. İddaa …