Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / FC Bayern Munich – Wurzburg İddaa Tahmini 01.05.22

FC Bayern Munich – Wurzburg İddaa Tahmini 01.05.22

Almanya easyCredit BBL 34. hafta mücadelesinde FC Bayern Munich Pazar saat 21:30’da Wurzburg ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın lehine 8.5 handikap belirlemişken Rexbet ise handikapı 10.5 olarak açıklamış.

Bayern haftaiçi Barça ile burada Audi Dome’da iki müthiş zorlu maç oynadı ve seriyi 2-2’ye getirerek 5. ve son maç için Palau Blaugrana’ya gidecekler önümüzdeki haftaiçi. Bu sırada ligde bir hazırlık maçı yapacaklar diyebiliriz. BBL’de 22 galibiyetleri var ve lider Bonn’dan 4 adım gerideler ama 3 maçları eksik. Asıl önemli olan ezeli rakipleri Alba’dan, 2 adım geride olmaları çünkü iki ekip de 30 maç yapmış durumda. Bu nedenle de Bayern’in liderlik yarışından kopmamak adına kalan 4 maçta da hata yapmaması ve rakibinin en az 2 kayıp vermesini beklemesi gerekecek. Haftaiçi Barça’yı burada 7 sayı farkla yenmeden önceki son BBL maçlarında, taraftarları önünde Mitteldeutscher’i 8 sayı farkla geçmişlerdi. Walden ve Hilliard dışında eksikleri yok.

Wurzburg ise ligin hedefsiz, tuzu kuru takımlarından biri. 33 maçlarından 14 tanesini kazandılar ve ne play-off ne de düşme ile bir alakaları yok. Bu son maçlarına tamamen formalite için çıkıp, sonuç ne olursa olsun tatillerine başlayacaklar. Kafalarının rahat olduğu bu dönemde oynadıkları son 2 deplasman maçlarında Chemnitz’e 6 ve kendileri gibi hedefsiz bir takım olan Oldenburg’a ise tam 26 sayı farkla ezilerek yenilmekten kurtulamamışlardı. 

İki takım arasında elbette net bir kalite ve seviye farkı var. Bayern her ne kadar Barça karşısında iki yorucu ve yıpratıcı maç oynamış olsa da sonuncusunu kazanmış olmanın morali ve özgüvenine sahipler. Ligde de liderlik ve ikincilik yarışında artık önemli dönemece giriyorlar. Wurzburg gibi iddiası kalmamış, direnci düşük bir takım karşısında Audi Dome’da oynamanın da avantajını kullanarak Barça maçı öncesi iyi bir prova yapacaklarını, dominant bir oyunun ardından çift haneli farklarla net bir galibiyet alacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-8.5) – 1.48
Rexbet Oranı: MS 1 (-10.5) – 1.85
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Rico Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Mets de Guaynabo – Cariduros Fajardo İddaa Tahmini 24.05.22

Porto Riko Ligi mücadelesinde Mets de Guaynabo Salı günü saat 03:00’da Cariduros Fajardo ile karşılaşacak. …