Anasayfa / FC Bayern Munich / FC Bayern – Real Madrid İddaa Tahmini 05.11.21

FC Bayern – Real Madrid İddaa Tahmini 05.11.21

Turkish Airlines Euroleague 8. hafta mücadelesinde FC Bayern Munich Cuma saat 22:45’de Real Madrid ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın kazanması durumunda toplam sayı limitini 152.5 olarak açıklamışken Rexbet ise limiti 153.5 olarak açıklamış aynı bahis için.

Bayern sezona iyi bir giriş yapamamış olsa da Lucic’in iyileşmesi ve yeni transfeler Walden ile Hilliard’ın takıma tamamen adapte olmalarıyla birlikte son 3 maçlarını üst üste kazandılar, ne kadar formda olduklarını gösterdiler. Diğer taraftan bu maçların ikisinde bir diğer dikkat çekici nokta vardı, o da düşük tempo ve savunmadaki dirençleriydi. Sırasıyla deplasmanda Zalgiris’i 73-75 ve yine dışarıda ezeli rakipleri Alba’yı 69-82 ile yenmeyi başarmışlardı. Radosevic, Sisko ve Zipser’den bu maçta da faydalanamaacaklar. 

Real Madrid ise geçen sezon yaşadığı hayal kırıklığını unutmak istiyor ve bu sezona da gayet iyi başladılar bu bağlamda. 7 maçlardan 5 tanesini kazandılar ki 4 maçı üst üste kazandıktan sonra geçen hafta Kazan deplasmanında sürpriz bir yenilgi almışlardı 65-58 ile. Normal şartlarda potalarında sadece 71 sayı görüyorlar maç başına ve bu alanda ligin en iyi takımlarından biri olduklarını da biliyoruz. Ayrıca bu sezon hücumda da daha düşük tempoda oynuyorlar. Alocen, Randolph, Thompkins ve Williams-Goss’dan bu maçta faydalanamayacaklar. Rudy’nin durumu ise maç saatinde belli olacak. 

İki takım arasındaki kadro kalitesini ve basketbol seviyesini detaylıca anlatmaya gerek yok sanırım. Real bu sezon da ligin en güçlü takımlarından biri. Evet Alocen, Randolph, Thompkins ve Williams-Goss gibi önemli eksikleri var ama Causeur, Llull, Hanga,Abalde,  Yabusele, Poirier, Tavares gibi çok kaliteli silahlara sahipler. Bu maçta da etkili ve sert savunmalarına devam edeceklerini, kazanmalarını beklediğim mücadelede bizlere aynı zamanda düşük skorlu, kısır bir maç izleteceklerini, Bayern’in 70-75 bareminin üstüne çıkmasına izin vermeyeceğini, bunun da maçı aynı zamanda alta taşıyacağını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 & ALT (152.5) – 2.45
Rexbet Oranı: MS 2 & ALT (153.5) – 2.90
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

adriyatik ligi basketboltahmin.net tahmin ve analizleri

KK Split – Borac Cacak İddaa Tahmini 03.12.21

Adriyatik Ligi 10. hafta mücadelesinde KK Split Cuma saat 20:00’da Borac Cacak ile karşılaşacak. İddaa …