Anasayfa / ASVEL Lyon Villeurbanne / Fenerbahçe Beko – Asvel Villeurbanne İddaa Tahmini 14.01.20

Fenerbahçe Beko – Asvel Villeurbanne İddaa Tahmini 14.01.20

Turkish Airlines Euroleague 19.hafta mücadelesinde Fenerbahçe Beko Salı saat 20:45’de Asvel Villeurbanne ile karşılaşacak. Bets10 deplasman takımı lehine 7.5 handikap belirlemişken İddaa ise henüz oranları netleştirmemiş.

Fenerbahçe Beko son haftalarda beklenen çıkışı gerçekleştirdi ve Euroleague sahnesinde 2 deplasman galibiyeti elde etti. Önce Olympiakos’u 9 sonra da Baskonia’yı tam 14 sayı farkla geçmeyi başardılar. Bu sayede play-off yarışı ile aralarındaki fark sadece 2 adıma inmiş oldu. Son lig maçında İTÜ karşında da Vesely’e kavuştular, bir sevindirici haber daha almış oldular. Özetle sarı lacivertlilerde işler yoluna girdi son maçlarda. Uzun bir aradan sonra Asvel karşısına da tam kadro çıkacaklar. 

Asvel cephesinde ise en büyük sorun koç Mitrovic’in sağlığı. Son 2 maçta takımının başında yer alamayan tecrübeli koç, bu maç için de İstanbul’a seyahet eden kafilede yer almadı. Takımın başında yine yardımcı ko. T.J. Parker olacak. Deplasman karneleri zaten çok kötü, 7 maçtan tam 6 tanesini kaybettiler şuana kadar. Play-off yarışında bu kadar iddialı olmalarının nedeni evlerinde aldıkları galibiyetler. Jackson’ın durumu maç saatinde belli olacak, başka eksikleri bulunmuyor.

Sezon başından bu yana Fenerbahçe aradığı ritmi nihayet bulmuş durumda. Vesely’nin dönüşüyle beraber uzun bir aradan sonra da tam kadro mücadele edecekler. Deplasmanda alınan iki galibiyetin bir anlam ifade edebilmesi için de evlerinde seri yakalamaları gerektiğini biliyorlar. Son 3 deplasman maçından ikisini çift haneli farklarla kaybetmiş olan ve koç Mitrovic’in takımın başında yer alamayacağı Asvel karşısında etkili oyunlarını sürdüreceklerini düşünüyorum. Sarı lacivertliler Fransız ekibi karşısında çift haneli farklarla rahat bir galibiyet alarak çıkışlarını sürdürürler.

İddaa Oranı: MS 1 (-7.5) – 1.30
Bets10 Oranı: MS 1 (-7.5) – 1.50
Güven Endeksi: 8

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Boston Celtics – Washington Wizards İddaa Tahmini 13.08.20 (Basket Guru)

NBA‘de Doğu Konferansı’nı 3. sırada bitirmeyi garantilemiş olan Boston Celtics, Perşembe saat 19:00’da iddiası kalmayan, …