Anasayfa / Fenerbahçe Beko / Fenerbahçe Beko – Kızıl Yıldız İddaa Tahmini 10.11.22

Fenerbahçe Beko – Kızıl Yıldız İddaa Tahmini 10.11.22

Turkish Airlines Euroleague 7. hafta mücadelesinde temsilcimiz Fenerbahçe Beko Perşembe günü saat 20:00’da Kızıl Yıldız ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Betroad misafir takım lehine 8.5 handikap belirlemişler.

Fenerbahçe Beko, Euroleague’deki namağlup ünvanını geçen hafta Barça deplasmanında 1 sayı farkla yenilerek kaybetmişti. Ama evlerinde, Ülker Spor Salonu’nda halen yenilmez konumdalar, taraftarları önündeki 3 maçlarını da kaybettiler. O maçlarda rakiplerine ortalama 13 sayı farkla üstünlük kurmuşlardı. Son olarak 20 Ekim’de konuk ettikleri dişli rakipleri Valencia’yı zor da olsa son nefeste 79-77 ile yenmişlerdi. Bjelica dışında eksikleri bulunmuyor. 

Sırp ekibi bu sezon Euroleague’in zayıf halkalarından birisi. 6 maçlarından sadece birini kazanabildiler. Ayrıca hem Adriyatik hem de Euroleague’deki son maçlarını üst üste kaybettiler. Önce deplasmanda Monaco’ya 8 sayı farkla sonra da evlerinde kendi sikletlerinde olmayan Zadar’a 2 sayı farkla yenilmekten kurtulamadılar. Bu zorlu dpelasmanda Dobric ve Mitrovic gibi iki önemli silahlarından faydalanamayacaklarının da altını çizelim. 

İki takım arasında hem kadro kalitesi hem de form grafiği açısından net farklar var. Temsilcimiz her alanda rakibinden üstün bir takım ve taraftarı önünde de bu sezon her iki kulvarda da hiç maç kaybetmedi. Son maçında Zadar gibi kendi sikletinde olmayan bir takıma dahi kaybeden formsuz Kızıl Yıldız karşısında da hata yapmayacaklarını, Wilbekin ve Motley liderliğinde bir kez daha net bir galibiyete imza atarken handikapı da aşacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-8.5) – 1.43
Betroad Oranı: MS 1 (-8.5) – 1.63
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Slovenya Ligi iddaa tahmin ve analizleri

KK Krka – KK Sentjur İddaa Tahmini 29.11.22

Slovenya Ligi 8. hafta mücadelesinde KK Krka Salı günü saat 21:00’da KK Sentjur ile karşılaşacak. …