Anasayfa / Basketbol Haber / Fenerbahçe’nin Yeni Başkanı Ali Koç’tan Önemli Hamle

Fenerbahçe’nin Yeni Başkanı Ali Koç’tan Önemli Hamle

Fenerbahçe'nin Yeni Başkanı Ali Koç'tan Önemli Hamle
Fenerbahçe’nin Yeni Başkanı Ali Koç’tan Önemli Hamle

Fenerbahçe’de Aziz Yıldırım’ın 20 yıllık dönemine son veren ve taraftarların büyük coşkuyla göreve getirdiği Ali Koç basketbol cephesinde ilk önemli hamlesini yapmaya hazırlanıyor. Bilindiği üzere seçim döneminde de seçimin hemen ardından da sponsorluk ve koç Zeljko Obradovic‘in geleceği ile ilgili 2 önemli konu gündemdeydi.

Başarı İçin İstikrar Şart

Ali Koç ve ekibi öncelikle koç Obradovic ile devam edeceklerini zaten açıklamışlardı. Sırp koç ile tam üst üste dördüncü sezonunda Euroleague‘de Final Four’a kalma başarısı gösteren ve geçen sezon da kupayı İstanbul’a getirerek hepimizi gururlandırmış olan Fenerbahçe Doğuş yoluna kesinlikle hocasıyla devam edecek. Mevcutta 2 yıllık kontratı bulunmasına rağmen kendisine 2 yıllık bir kontrat daha önerilecek ve anlaşma böylelikle toplamda 4 yıla çıkmış olacak. Tecrübeli koça bütçenin bu seviyelerde kalacağı ve herhangi bir düşüş planlanmadığı, olmaması adına dayönetimin garanti vermesi bekleniyor. Diğer taraftan başkan Koç sponsorluk konusunda tekrar Doğuş grubu ile temasa geçecek ve olumsuz cevap alınsa bile hızlıca yeni bir sponsor bulunacak. Elbette bu sponsorlar arasında Koç Holding bünyesinde bulunan önemli şirketlerin de adı geçiyor.

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

BSL Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve anzlizleri

Bursaspor – Pınar Karşıyaka İddaa Tahmini 13.10.19

Türkiye Basketbol Süper Ligi 3.hafta mücadelesinde Frutti Extra Bursaspor Pazar saat 15:15’de Pınar Karşıyaka ile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Basketboltahmin.net sitemize tecrübeli yazar alımları yapılacaktır. Lütfen iletişim için iletişim sayfamızda ki mail adreslerimize tecrübe detaylarınız ile birlikte ulaşın.