Güncel
Anasayfa / Genel / Fersu Yahyabeyoğlu’ndan Günün Kuponu 15.10.17

Fersu Yahyabeyoğlu’ndan Günün Kuponu 15.10.17

Fersu Yahyabeyoğlu'ndan Günün Kuponu 15.10.17
Fersu Yahyabeyoğlu’ndan Günün Kuponu 15.10.17

Yoğun Pazar programında sizler için Fransa Pro A ile İspanya Liga Endesa‘dan birer tane ve İtalya Serie A‘dan ikişer tane olmak üzere toplam 4 maç seçtim. İşte en güvendiğim tahminlerle oluşturduğum Günün Kuponu.

887 Limoges – Strasbourg : ML 2 / 1.55 (iddaa) & ML 2 / 1.68 (bets10)

Limoges evinde etkili olan bir takım olsa da istikrarsız hücum performansı ile denk ya da kendilerinden bir tık üstün takımlara karşı problem yaşıyorlar. Strasbourg daha kaliteli bir kısa rotasyonuna sahip ve deplasmanda olsalar da rakiplerine kendi oyunlarını bu şekilde kabul ettirip tempoyu da daha rahat kontrol ediyorlar. Koç Collet’nin ekibinin bu maçı kazanarak evlerinde kaybettikleri Le Mans maçını telafi edeceğini düşünüyorum.

866 C. Orlando – O. Milano : MS 2 (-10.5) / 1.70 (iddaa) & 1.90 (bets10)

Capo Di Orlando, çok sınırlı bir takım ve bana göre bu sezon İtalya Serie A’nın düşme adaylarından biri. Karşılarında Serie A’nın en büyük şampiyonluk adayı var ve evlerinde oynamalarına rağmen bir çeyrekten fazla direnebileceklerini düşünmüyorum. Milano’nun ikinci çeyrekten itibaren üstünlüğü ele alacağını ve çift haneli farklarla, yani handikapı geçerek kazancağını düşünüyorum.

889 Andorra – Gran Canaria : ML 2 / 1.55 (iddaa) & 1.59 (bets10)

Andorra bu sezon evinde de olsa deplasmanda da olsa maç sonlarını kötü oynadı ve savunmada bir türlü istenen seviyeye gelemediler henüz. Diğer taraftan Gran Canaria çok formda ve içerde dışarda dinlemeden önlerine geleni silindir gibi eziyorlar şuana kadar. Dengesiz rakiplerini yakalamışken bu deplasmandan da bir galibiyet çıkaracaklarını düşünüyorum, günün en güvendiğim maçlarından birisi.

843 Sassari – R. Emilia : ÜST (157.5) / 1.70 (iddaa) & ÜST (158.5) / 1.90 (bets10)

Sassari bu sezon göze hoş gelen bir basketbol oynuyor. Elbette kalite olarak seviyeleri yukarıda değil ama sürekli hücumu düşünmeleri ve tempoyu arttırmaları sayesinde basketbol severler bol skorlu maçlar izliyorlar. Reggio Emilia’nın da Torino karşısında bu oyuna adapte olabileceğini ve rakiplerini bozmak yerine genelde onlara ayak uydurduklarını da biliyoruz. Bol skorlu ve keyifli bir maç izleyeceğimizi düşünüyorum.

İddaa Oranı: 6.94

Bets10 Oranı: 9.64Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

NBA Analizleri 11.03.2019

19:00: Detroit Pistons – Chicago Bulls Pazar akşamı saat 20:00’da Detroit Pistons evinde Chicago Bulls …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir