Anasayfa / 7DAYS EuroCup / FIAT Torino Çaylak Hamlelerine Devam Ediyor

FIAT Torino Çaylak Hamlelerine Devam Ediyor

2018 NBA draftında herhangi bir takım tarafından tercih edilmeyen Arizona State çıkışlı çaylak guard Tra Holder, koç Brown yönetimindeki İtalyan ekibi FIAT Torino‘nun yeni takviyesi olacak.

Tra Holder (1.85-1995)

NCAA: 129 maç 32.4 dakika 13.93 sayı %35.5 3sayı 3.38 ribaund 3.47 asist 15.15 verimlilik

Arizona State’de 4 sezon boyunca forma giyen Holder, haddini bilen yapısı ve skor dışında oyunun diğer alanlarına da katkı verebilmesi ile tanınan bir guarddı. Top kontrolü iyi olan ve süratli bir guar, takımın saha içi liderliğini yapabilecek özelliklere ve karaktere sahip. Bunun yanında işin savunma tarafında topa baskı yapan ve çabuk elleri ile dribbling yapan oyunculara zorluk çıkaran bir isim. Ancak fiziksel olarak bir üst seviye için hazır değil ve bir oyun kurucu için dış şutları istikrarlı değil. Mevcut yetenekleri ile koç Brown’un elinde sınıf atlayabilir ama zaten ondan bir yıldız olması beklenmiyor, takımı organize etmek ana görevi olacak.Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

italya lega basket basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Olimpia Milano – Pesaro İddaa Tahmini 10.02.19

İtalya Lega Basket Serie A 19.hafta mücadelesinde Olimpia Milano Pazar saat 20:15’te Pesaro ile karşılaşacak. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir