Anasayfa / 2019 FIBA Dünya Kupası / Fildişi Sahili – Polonya İddaa Tahmini 04.09.19

Fildişi Sahili – Polonya İddaa Tahmini 04.09.19

Dünya Kupası A grubu mücadelesinde Fildişi Sahili Çarşamba saat 11:00’da Polonya ile karşılaşacak. İddaa Fildişi lehine 12.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 13.5 olarak açıklamış.

Fildişi Sahili grubun hatta turnuvanın zayıf halkalarından biri olduğunu ilk 2 maçın ardından gösterdi. Deon Thompson dışında uluslararası tecrübesi olan isimleri yok diyebiliriz. Bu nedenle de sıkıntıları büyük ve bu grupta 4.sırada olacaklarını tahmin etmek zor değildi kuralar çekildiğinde. Bu yolda da emin adımlarla ilerliyorlar, son maçlarında Venezüela’ya 16 sayı farkla kaybetmişlerdi.

Polonya ise kuralar ilk çekildiğinde yapılan tahminleri boşa çıkarmadı ve ilk maçta Venezüela’yı 11 sayı farkla geçtikten sonra ikinci maçta ev sahibi Çin’i uzatma sonunda 3 sayı farkla geçerek 2.tur biletini kapmışlardı. Hatta bu maç oynanmadan da grup liderliği olduklarını söylemek bana göre yanlış olmaz. Ponitka ve Slaughter liderliğinde dişlerine göre olan grupta sorun yaşamadılar.

Fildişi’nin artık herhangi bir iddiası kalmadı bu turnuvada. Zaten ellerindeki kadroda bir direnç gösterebilecek seviyede değil hele ki bir Avrupa takımına karşı. Polonya bu maçı da kazanıp 2.tur grubuna 3 galibiyet taşımak isteyecektir ve bunun için de maçı ciddiye alacaktır. Ponitka ve Slaughter liderliğinde zayıf rakiplerini handikapı geçerek rahat yeneceklerini düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 2 (-12.5) / 1.50 
Bets10 Oranı: MS 2 (-13.5) / 1.72
Güven İndeksi: 7/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

vtb basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Tsmoki Minsk – Khimki İddaa Tahmini 26.01.20

VTB Lig mücadelesinde Tsmoki Minsk Pazar saat15:00’da Khimki ile karşılaşacak. İddaa deplasman takımının toplam sayı …