Anasayfa / 2019 FIBA Dünya Kupası / Fildişi Sahilleri – Güney Kore İddaa Tahmini 08.09.19

Fildişi Sahilleri – Güney Kore İddaa Tahmini 08.09.19

Dünya Kupası klasman mücadelesi M grubu maçında Fildişi Sahilleri Pazar saat 11:00’da Güney Kore ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 157.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 1.50 olarak belirlemiş.

Fildişi turnuvanın zayıf halkalarından biriydi, 32 takımlı statü sayesinde burada yer aldılar. Genel anlamda skor üretimi konusunda da turnuvanın en vasat takımlarından biriydiler. Son 2 maçta da sırasıyla Polonya’ya 63 ve Nijerya’ya karşı sadece 66 sayı üretebilmişlerdi. Abouo ve Thompson biraz biraz kıpırdansalar da 70 sayının üstüne çıkabilmeleri zor görünüyor.

Güney Kore de rakibi ile aynı konumda, burada olmaları tamamen 32 takımlı statü nedeniyle. Onlar da turnuva boyunca skor üretimi konusunda kısır bir görüntü çizdiler. Devşirme Ra dışında farklı bir skor opsiyonları yok diyebiliriz. Son 2 maçlarında da sırasıyla 66 ve 73 sayı üretebilmişlerdi. Onların da Fildişi gibi 4 maçtır galibiyetleri yok.

Turnuvanın iki zayıf halkası sadece prestij maçına çıkacak. Bu nedenle iki takımın da yıldız isimlerini dinlendirip fazla riske etmeyeceğini, bunun da zaten kısır olan hücum potansiyellerini daha da aşağı çekmesini bekliyorum. Karşılıklı olarak 75 sayıları geçmeleri çok zor ki zaten ellerinde bunu tetikleyebilecek kalitede isimleri de yok. Skorun kopmasını beklemiyorum ve bu da savunma dozajlarının artmasını, yani düşük skoru destekleyecektir.

İddaa Oranı: ALT (157.5) – 1.45
Bets10 Oranı: ALT (158.5) – 1.50
Güven İndeksi: 8

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Houston Rockets – Indiana Pacers İddaa Tahmini 12.08.20 (Basket Guru)

NBA‘de Batı’nın iddialı takımlarından Houston Rockets, Doğu’nun dişli takımlarından Indiana Pacers ile Çarşamba saat 23:00’da …