Anasayfa / Borac / FMP Beograd – Borac İddaa Tahmini 27.05.21

FMP Beograd – Borac İddaa Tahmini 27.05.21

Sırbistan Ligi çeyrek final serisi ilk maçında FMP Beograd Perşembe saat 17:00’da Borac ile karşılaşacak. Bets10 ev sahibinin galibiyeti için 1.36 oran açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış. 

FMP, Adriyatik Ligi 8. sırada bitirdi ve kurallar gereği Sırbistan Ligi’nde oynamamasına rağmen Adriyatik Lig’deki 5 takımdan biri olarak direkt play-off bileti kaptı. Adriyatik’deki son 2 maçlarını kazanarak sezonu formda bir şekilde kapatmışlardı. Önce deplasmanda Mega’yı 84-76 sonra da içerde Krka’yı 91-85 ile geçmişlerdi. Ellerinde Hands ve Izundu gibi iki önemli yabancı oyuncu var, ayrıca Covic gibi tecrübeli bir oyun kurucuya, Nenadic gibi iyi bir skorere ve Lazarevic, Pecarski, Macura, Djordjevic gibi genç yeteneklere sahipler. 

Borac ise Adriyatik Ligi 11. sırada tamamladı ve aynı FMP gibi Sırbistan Ligi’nde yer almamasına rağmen Adriyatik’de yer alan diğer 4 Sırp ekibi gibi direkt play-off’larda mücadele etmeye hak kazandı. Adriyatik Ligi’nin son bölümünde ciddi anlamda bir düşme tehlikesi ile karşı karşıya kaldılar. Sezonu 8-18’lik dereceyle, düşme potasından sadece averajla uzakta kalarak tamamlayabildiler ki son 3 maçlarından ikisini de kaybetmişlerdi zaten. Son olarak denk rakipleri Cibona’ya kendi sahalarında 77-82 ile yenilmişlerdi. 

İki takım arasında zaten farklar olduğunu Adriyatik sezonunda görmüştük. Bu maçta da FMP’nin daha kaliteli ve yetenekli kadrosuyla aynı farkı ortaya koymasını bekliyorum. Hands, Izundu, Covic gibi isimlerle ev sahibi avantajını da kullanarak kazanmalarını bekliyorum. Alternatif olarak iki takımın da tempoyu sevdiğini hatırlatarak ve Borac’ın da Novakovic, Jones, Sanadze gibi isimlerle skor üretiminde sorun yaşamayacağını düşündüğüm için toplam baremden üst seçeneklerini değerlendirebileceğinizi söyleyebilirim. 

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.36
Güven Endeksi: 9Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Taranaki Mountainairs – Manawatu Jets İddaa Tahmini 25.06.21

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Taranaki Mountainairs Cuma saat 10:30’da Manawatu Jets ile karşılaşacak. Bets10 toplam …