Anasayfa / Cremona / Fortitudo Bologna – Cremona İddaa Tahmini 03.04.22

Fortitudo Bologna – Cremona İddaa Tahmini 03.04.22

İtalya Lega Basket Serie A 25. hafta mücadelesinde Fortitudo Bologna Pazar saat 20:00’da Cremona ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Rexbet misafir takım lehine 8.5 handikap belirlemişler.

Fortitudo 23 maçtan sadece 7 tanesini kazanabildi ve düşme hattında yer alıyor. En yakın rakibi ile aralarında 2 galibiyetlik fark var, dolayısıyla kalan 7 maçta neredeyse hiç hata yapma lüksleri kalmadı. Bununla beraber son haftalarda iyi sinyaller verdiler, son 4 maçlarından ikisini kazandılar. Deplasmanda Trieste’yi 8 sayı farkla geçerken evlerindeki son maçta ise Bologna derbisinde güçlü Virtus’a iyi direnmişler ama 3 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı. Aradori, Groselle, Charalampopoulos, Frazier, Feldeine, Benzing gibi tecrübeli ve kaliteli silahlara sahipler.

Cremona’nın da durumu rakibi ile birebir aynı. Onların da 7 galibiyetleri var ve düşme potasından çıkmak için kalan maçlarda minimum hata ile oynamaları gerekiyor. Son deplasman maçlarında Brindisi karşısında 22 sayı farkla kaybederek kötü sinyaller vermiş olsalar da geçen hafta konuk ettikleri play-off ekiplerinden Treviso’yu 7 sayı farkla geçerek sezonun geri kalanında kolay lokma olmayacaklarının mesajını vermişlerdi. O maçta McNeace 17 sayı, 7 ribaund, Pecchia 12 sayı, 7 ribaund ve Spagnolo 12 sayı, 6 ribaund, 8 asist ile öne çıkmışlardı. O maçta fazla ortada olmasalar da Tinkle, Cournooh ve Juskevicius gibi önemli kısalara sahip olduklarının da altını çizelim. 

Düşme potasında yer alan iki takımın maçında tam anlamıyla denk güçlerin kapışmasını izleyeceğiz. İki takım adına da hedef maçlardan biri olacak ve bu maçı kaybenin artık ligde kalma şansı oldukça düşmüş olacak. Bu nedenle de iki takımın birden varını yoğunu ortaya koyacakları, son ana kadar nefeslerin tutulacağı, çekişmeli bir maç izleyeceğimizi tahmin ediyorum. Cremona deplasman takımı olarak dezavantajlı ama formda isimleri McNeace ve Spagnolo liderliğinde direneceklerini, en azından handikapta kalacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (+8.5) – 1.48
Rexbet Oranı: MS 2 (+8.5) – 1.67
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Rico Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Brujos de Guayama – Gigantes de Carolina İddaa Tahmini 22.05.22

Porto Riko Ligi mücadelesinde Brujos de Guayama Pazar günü saat 03:00’da Gigantes de Carolina ile …