Anasayfa / Fortitudo Bologna / Fortitudo Bologna – Treviso İddaa Tahmini 07.11.20

Fortitudo Bologna – Treviso İddaa Tahmini 07.11.20

İtalya Lega Basket Serie A 7. hafta mücadelesinde Fortitudo Bologna Cumartesi saat 22:30’da Treviso ile karşılaşacak. İddaa misafir takım lehine 4.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 3.5 olarak açıklamış.

Fortitudo sezona kötü başlamış ve Happ’ın sakatlığının da etkisiyle son haftalarda ciddi bir düşüşe geçmişti. İki kulvarda üst üste 4 maçlarını da kaybetti. Bunun üzerine 2 takviye birden yaptılar, tecrübeli uzun Cusin ve çok yönlü forvet Saunders’ı kadrolarına kattılar, bu maçta forma giymeleri bekleniyor. 6 maçtan aldıkları tek galibiyetle düşme hattında yer alıyorlar ve acilen reaksiyon göstermeleri gerekiyor.

Treviso da ligin zayıf takımlarından biri. Onlar da rakipleri gibi 4 maçtan sadece bir galibiyet alabildiler. Onların Fortitudo’dan farklı olan durumları ise kadrolarının kağıt üstünde de zayıf olması, yani aslında potansiyelleri bu zaten. Evden uzakta oynadıkları 2 maçta da bunu net olarak göstermişlerdi, Milano’dan tam 40 ve Brindisi’den 16 sayı fark yemişlerdi. Logan, Mekowulu, Carroll ve Russell ile direnmeye çalışıyorlar ama bu seviyeler için yetersizler.

Her ne kadar iki takım da ligin son sıralarında yer alıyor olsalar da Fortitudo kadro kalitesi olarak rakibinden çok daha önde olan bir takım. Cusin ve Saunders transferleri ile beraber biraz daha enerjilerini yükselteceklerini, artık reaksiyon göstermeleri gereken bu dönemde zayıf rakipleri karşısında kendi sahalarında oynamanın da avantajını kullanarak sonuca gidebileceklerini düşünüyorum. Banks, Aradori, Withers gibi isimlerin ağırlıklarını koyarak düşük handikapı geçip takımlarını galibiyete taşıyacaklarını öngörüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.40
Bets10 Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.50
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Büyük Britanya – Fransa İddaa Tahmini 27.11.20

2022 FIBA EuroBasket elemeleri kapsamında pandemi önlemleri nedeniyle Pau, Fransa’da düzenlenen fanus organizasyonunda oynanaca maçta …