Anasayfa / Alba Berlin / Frankfurt – Alba Berlin İddaa Tahmini 02.03.19

Frankfurt – Alba Berlin İddaa Tahmini 02.03.19

Almanya easyCredit BBL 22.hafta mücadelesinde Frankfurt Cumartesi saat 20:00’da Alba Berlin ile karşılaşacak. Bets10 ev sahibi lehine 7.5 handikap belirlemişken İddaa ise henüz oranları netleştirmemiş..

Frankfurt bu sezon pek beklentileri karşılayamadı. 18 maçın ardından 7 galibiyet alabildiler ve kendilerine anca 13.sırada yer bulabildiler, play-off potasından da düşme hattından da 3 maç uzaktalar. Evlerindeki performansları da orta halli, 8 maçtan 4 tanesini kazanabildiler. Milli takım ve kupa arasından önce evilerindeki son 2 maçta sırasıyla Ulm’a 15 ve Ludwigsburg’a 2 sayı farkla yenilmişlerdi. Murphy ile Heslip’i kaybetmeleri onları sezonun geri kalanında epey zorlayacak.

Alba Berlin ise hem Eurocup’da hem de BBL’de yoluna tam gaz devam ediyor. Sakatlıklar da onları pek etkileyemedi şimdiye kadar. Deplasmanda oynadıkları 9 maçtan 5 tanesini kazandılar ve milli takım arasından önceki son deplasman maçlarında da Bonn’u 12 ve Monaco’yu 14 sayı farkla geçmeyi bilmişlerdi. Siva ile Sikma liderliğinde hedefleri 2.sıraya yerleşerek finale kadar Bayern ile karşılaşmamak.

İki takım son olarak 20 Ocak’ta kupa mücadelesinde karşılaşmışlar ve Alba deplasmanda tam 35 sayı farkla kazanmayı bilmişlerdi. Milli maç arasından sonra Alba’nın vites arttırmasını bekliyorum. Bu maçta deplasmanda olmalarına rağmen Murphy ile Heslip’den yoksun, güç kaybetmiş Frankfurt karşısında hata yapmayacaklarını düşünüyorum, handikap aşılmayacak seviyede değil.

İddaa Oranı: MS 2 (-8.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 2 (-7.5) / 1.74
Güven İndeksi: 7/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Portland Trail Blazers – Philadelphia 76ers İddaa Tahmini 10.08.20 (Basket Guru)

NBA‘de Batı’nın dişli rakiplerinden Portland Trail Blazers, eksik Philadelphia 76ers ile Pazar saat 01:30’da karşılaşacak. …