Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Frankfurt – Braunschweig İddaa Tahmini 24.11.18

Frankfurt – Braunschweig İddaa Tahmini 24.11.18

Almanya easy Credit BBL 9.hafta mücadelesinde Frankfurt Cumartesi saat 20:00’da Brauschweig ile karşılaşacak. Bets10 toplam sayı limitini 155.5 olarak açıklamışken İddaa henüz oranları netleştirmemiş.

Frankfurt sezona istediği gibi bir giriş yapamadı ve 7 maçın ardından sadece 2 galibiyetle düşme potasının hemen üstünde yer alıyorlar, tek artıları halen 1 maç eksiklerinin bulunması. Eurocup ve BBL sahnesinde evlerinde oynadıkları son 3 maçta skor bulma konusundaki trendlerinde ciddi bir düşüş var, sırasıyla 81, 78 ve 65 sayı bulabildiler. 

Braunschweig ise ligin orta altı takımlarından biri, onlar da 8 maçtan 3 galibiyet elde ettiler. Yani rakipleri Frankfurt’tan iyi durumda olduklarını söyleyemeyiz. Onların da son maçlarına baktığımızda genelde kontrollü basketbol ve düşük skorlar görüyoruz. Son 3 maçlarında sırasıyla 158, 149 ve 138 sayı çıkmıştı.

BBL’nin yüksek tempo ve hücuma dayalı basketbolunun aksine hem Frankfurt hem de Braunschweig kontrollü basketbolu tercih eden ve zaman savunma sertliğini de yukarı çekebilen iki takım. Her ne kadar Frankfurt kağıt üstünde daha iyi bir takım olsa da parkedeki performanslarına bakarsak çekişmeli ve sert bir maç bizleri bekliyor. Son maçlardaki gidişatı değiştirebileceklerini düşünmüyorum, iki takımın da 75 bareminin altında kalması beni şaşırtmaz. 

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: ALT (155.5) / 1.67
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Phoenix Suns – Dallas Mavericks İddaa Tahmini 13.08.20 (Basket Guru)

NBA‘de Batı’nın en formda takımlarından Phoenix Suns, Perşembe saat 23:00’da Dallas Mavericks ile karşılaşacak. Hem …