Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Frankfurt – Giessen İddaa Tahmini 24.04.22

Frankfurt – Giessen İddaa Tahmini 24.04.22

Almanya easyCredit BBL 32. hafta mücadelesinde Frankfurt Pazar saat 16:00’da Giessen ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.47 olarak açıklamışken Bets10 ise oranı 1.65 olarak belirlemiş.

Frankfurt düşmesi kesinleşen takımlarından biri. Kalan 3 maçlarını kazansalar ve Mitteldeutscher 2 maçını da kaybetse bile ancak aynı galibiyet sayısında olabilyorlar ve ikili averajda Frankfurt geride olduğu için ligde kalamıyor. Üst üste 6 maçlarını kaybettikten sonra geçen hafta depasmanda Oldenburg’u tam 19 sayı farkla geçmeyi başarmışlar ama geç kalmışlardı… O maçta Cherry 21 sayı, 5 ribaund, McLean 15 sayı, 5 ribaund ve Moore 15 sayı, 11 ribaund, 7 asist ile takımlarını galibiyete götüren başlıca isimlerdi. 

Giessen de ligin düşme adaylarından biri. 29 maçtan sadece 6 tanesini kazanabildiler, son sırada yer alıyorlar. Ama onların Frankfurt’un aksine bir şansları var ligde kalma yolunda. Kalan 5 maçlarını kazanırlarsa ve Mitteldeutscher de 2 maçını birden kaybederse ligde kalan takım oluyorlar. Ancak son haftalarda bu zorlu senaryoyu gerçekleştirebilecek bir takım gibi oynamıyorlar, 5 maçtır kazanmayı unuttular. Son olarak konuk ettikleri denk rakiplerinden Braunschweig’a karşı hiç direnememişler, 16 sayı farkla yenilmişlerdi.

Ligin alt sıralarını yakından ilgilendiren bir maç olacak. Frankfurt’un artık ligde kalma şansı yok ve Giessen’in işi ise mucizelere kalmış durumda, yani 2 takım için de formalite maçı desek yanlış olmaz. Frankfurt sahasında oynamanın avantajını değerlendirip, Cherry, McLean, Moore gibi isimlerin tecrübe farkını da sahaya yansıtarak taraftarlarına düşerken bir galibiyet daha hediyecektir. Elbette handikap riskine girmeyeceğim, Giessen de az olan ligde kalma şansını değerlendirmek adına direnebilir. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.47
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.65
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Rico Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Brujos de Guayama – Gigantes de Carolina İddaa Tahmini 22.05.22

Porto Riko Ligi mücadelesinde Brujos de Guayama Pazar günü saat 03:00’da Gigantes de Carolina ile …