Anasayfa / Almanya Kupası / Frankfurt – Oldenburg İddaa Tahmini 03.10.21

Frankfurt – Oldenburg İddaa Tahmini 03.10.21

Almanya Kupası son 16 mücadelesinde Frankfurt Pazar saat 16:00’da Oldenburg ile karşılaşacak. İddaa ev sahibi lehine 8.5 handikap belirlemişken Bets10 ise limiti 10.5 olarak açıklamış.

Frankfurt lige kötü başlangıç yapan ekiplerden biri tartışmasız. Ellerindeki kadro elbette çok iyi değil ama bu kadar kötü sonuçlar alacak kadar düşük seviyede de olmadıklarını düşünüyorum. İlk maçta içerde denk rakiplerinden Braunschweig’a 13 sayı farkla yenilirken ikinci maçta ise güçlü Alba’ya karşı deplasmanda hiç varlık gösterememişler, tam 38 sayı farkla darma dağın olmuşlardı. Sadece 63 sayı üretebildikleri o maçta hücum performansı anlamında da tam anlamıyla sınıfta kalmışlardı. Tecrübeli Robetson adeta takımını tek başına ayakta tutmaya çalışıyor.

Oldenburg ise sezona istediği gibi başlayamadı ve deplasmanda kendilerinden bir alt seviyede olan Chemnitz’e son topta 1 sayı ile kaybetmekten kurtulamadılar. İkinbi maçlarında ise konuk ettikleri denk rakiplerinden Crailsheim karşısında daha derli toplu bir oyun sergilediler ve bu kez 82-79 ile kazanmayı başardılar. O maçta Odiase pota altında etkili olmuş, 18 sayı, 10 ribaund ile öne çıkmıştı. Takımın yeni yıldızı Heidegger de 16 sayı, 7 asist ile galibiyetin diğer mimarı olmuştu. 

İki takım arasında gerek kağıt üstünde gerek sezon maçlarda oynanan basketbol seviyesi anlamında net farklar var. Oldenburg çok daha disiplinli ve iyi basketbol oynayan bir takım. Roller belli ve özellikle Heidegger ile dışarıdan Odiase ile ise içerden nasıl etkili olacaklarını biliyorlar. Bu maçta da deplasmanda olmalarına rağmen zayıf ve formsuz rakipleri Frankfurt karşısında kazanmanın bir yolunu bulacaklarını, kalite farkını sahaya yansıtarak handikapı da aşarak çift haneli farklara ulaşabileceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-8.5) – 1.55
Bets10 Oranı: MS 2 (-10.5) – 1.92
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

adriyatik ligi basketboltahmin.net tahmin ve analizleri

Igokea – KK Split İddaa Tahmini 22.10.21

Adriyatik Ligi 5. hafta mücadelesinde Igokea Cuma saat 19:00’da KK Split ile karşılaşacak. İddaa toplam …