Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Frankfurt – Telekom Bonn İddaa Tahmini 04.11.18

Frankfurt – Telekom Bonn İddaa Tahmini 04.11.18

Almanya easy Credit BBL 6.hafta mücadelesinde Frankfurt Pazar günü saat 17:00’da Telekom Bonn ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 toplam sayı limitini 155.5 olarak belirlemişler.

Frankfurt lige istediği gibi bir giriş yapamadı, 4 maçtan sadece 1 galibiyet elde edebildiler. Eurocup’da ise daha iyi iş çıkardılar şuana kadar. Genel olarak oyun tarzları aslında geçen sezon ile aynı durumda, tempoyu kontrol ediyorlar ve sert savunma ile rakipleri bozmaya çalışıyorlar. Ligdeki son iç saha maçlarında Gottingen’e 64-72 kaybetmişlerdi.

Bonn ise rakibine göre daha iyi durumda, 5 maçtan 3 galibiyet çıkarabildiler. Her ne kadar inişli çıkışlı performanslar sergilemiş olsalar da genel anlamda hücum performansları çok iyi değil, özellikle sert ve disiplinli savunmalara karşı zorlanıyorlar. Jena karşısında 70 sayıda kalmışlar ve Nanterre karşısında da sadece 57 sayıda kalmışlardı.

Frankfurt geldiğimiz noktada farklı bir oyun sergilemiyor geçtiğimiz sezonlara nazaran. Yine savunmada sert ve disiplinli bir takımlar, yine kontrollü oynuyorlar. Bonn da bu tarz takımlara karşı skor üretmekte zorlanan ve tempoyu yükselmedikçe üretimde sıkıntı yaşayan bir takım. Kadro kalitesi olarak da birbirlerine yakın iki takımın kapışmasında maçın kolay kopmayacağını ve savunmaların ön planda olacağını düşünüyorum.

İddaa Oranı: ALT (155.5) / 1.70
Bets10 Oranı: ALT (155.5) / 1.85
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Shandong – Zhejiang Guangsha İddaa Tahmini 09.07.20

Çin Ligi mücadelesinde Shandong Perşembe saat 15:00’da Zhejiang Guangsha ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini …