Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Frankfurt – Telekom Bonn İddaa Tahmini 05.03.23

Frankfurt – Telekom Bonn İddaa Tahmini 05.03.23

Almanya easyCredit BBL 22. hafta mücadelesinde Frankfurt Pazar günü saat 20:00’da Telekom Bonn ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 ev sahibi lehine 14.5 handikap belirlemişler. 

Frankfurt ligin zayıf halkalarından birisi. 21 maçtan sadece 5 galibiyet elde edebildiler ve düşme hattında yer alıyorlar. Ayrıca aradan önceski son 5 maçlarını da üst üste kaybettiklerinin altını çizelim. Evlerindeki son 2 maçlarında Heidelberg gibi kendi sikletlerine yakın bir rakibe 12 ve play-off takımlarından Bamberg’e ise 17 sayı farkla yenilmişler, daha doğrusu ezilmişlerdi… O maçta Frazier 21 sayı, 6 ribaund, 6 asist, Wank 16 sayı ve Beliauskas 14 sayı, 5 ribaund ile direnen isimlerdi.

Bonn bu sezon şuana kadar tam anlamıyla peri masalı yazıyor. Sadece ligde değil BCL’de de tam gaz devam ediyorlar yollarına. Aradan önce çıktıkları son 3 lig maçlarında deplasmanda Rostock’u 15, içerde Mitteldeutscher’i 34 ve Merlins’i 17 sayı farkla sahadan silmişlerdi adeta! Hem ligde hem de BCL’de top 16 grubunda liderlik koltuğunda oturuyorlar. Ayrıca ligde bu sezon evden uzakta oynadıkları 11 maçtan 9 tanesini de kazandıklarının altını çizelim. 

İki tarafındaki kalite farkını anlamak için sadece puan tablosundaki durumlarına bakmamız yetmez. Evet Bonn lider ve Frankfurt düşme potasında ama bunun yanında Bonn gerçekten sahada çok dominant bir basketbol oynuyor. İçerde dışarıda farketmeksizin özellikle Frankfurt gibi kendilerinenden bir seviye altta bir rakibi yakaladıklarında ezip geçtiklerini biliyoruz. Yakın zamanda play-off adaylarından Rostock’u hem de deplasmanda 15 sayı farkla geçmişlerdi. Bu maçta da farklı bir tarife beklemiyorum düşme adayı Frankfurt karşısında. 

İddaa Oranı: MS 2 (-14.5) – 1.51
Best10 Oranı: MS 2 (-14.5) – 1.65
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Toronto Raptors – Miami Heat İddaa Tahmini (2) 29.03.23

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Toronto Raptors Çarşamba günü saat 02:30’da Miami Heat ile karşılaşacak. Hem …