Anasayfa / Genel / Frankfurt Wurzburg Maçı İddaa Tahmini ve Yorumu 25 Şubat 2017

Frankfurt Wurzburg Maçı İddaa Tahmini ve Yorumu 25 Şubat 2017

25 Şubat Cumartesi günü Almanya BBL’de Frankfurt Wurzburg’ü ağırlıyor. Saat 20:00’de başlayacak maçta İddaa’da Wurzburg lehine 4.5 handikap açılmış ve toplam sayı baremi 151.5 olarak belirtilmiş. Yurtdışında ise Wurzburg lehine 5 handikap açılmış ve toplam sayı baremi ise 151.5 olarak belirlenmiş.

Tecrübeli koç Herbert’in ekibi Alman liginin orta halli takımlarından biri. Zaten ellerindeki kadroda Şampiyonlar ligi ile beraber 2 kulvarda mücadele etmeyi pek kaldıramadı ve haftaiçi temsilcimiz Karşıyaka’ya yenilerek elendiler. Ligde şuanda 8 galibiyetteler ve Tübingen ile beraber 11.sırayı paylaşıyorlar. Play-off potasından 2 galibiyet uzaktalar ve artık tek kulvarda savaşmanın rahatlığıyla da bir kaç maç kazanıp potaya girebilirler. Aslında ellerinde üç (Shields, English ve Brown) değerli hücum silahı var. Ama hücumda çok sıradan bir takımlar, sadece Alman liginin değil tüm Avrupa liglerinin en kötü hücum eden takımlarından biri konumundalar, ortalama 70 sayı bulabiliyorlar. Onları ayakta tutan temel özellik ise tempoyu çok aşağı çekmeleri ve sert savunma ile rakiplerini de düşük sayıda tutmaları, potalarında 71 sayı görüyorlar sadece.

Alman basketbolunun en tecrübeli ve kariyerli koçlarından biri olan Bauermann  yönetimindeki Würzburg ise ligde alt sıralardan kurtulmaya çalışan bir ekip. Şuanda 5 galibiyetleri var 16.sıradalar. Matematiksel olarak şansları devam etse de oynadıkları basketbol playoff yolunda pek ışık vermiyor. Hagen zaten finansal sebeplerden küme düşürülmüştü, Vechta da sadece bir galibiyette yani düşme ihtimali de zayıf Würzburg adına. Hücumda fena iş çıkarmıyorlar ve ortalama 79 sayı buluyorlar maç başına. Odum, Ulmer, Lane üçlüsü en önemli silahları koç Bauermann’ın. Savunmada ise ligin en kötü takımlarından biri Würzburg, maç başına potalarında 84 sayı görüyorlar ve bu alanda ligin 15.sırasındalar.

Frankfurt sahasında etkili savunma yapabilen bir takım ve son 3 iç saha maçlarında da 151 baremi açılmadı. Vasat bir hücum performansına sahip Würzburg’u durdurmakta zorlanmayacaklarını ve tempoyu da kolayca düşüreceklerini ön görüyorum. Bu nedenle tahminim düşük skorlu bir maç izleyeceğimiz yönünde.

ALT 151.5 / 1.70 (iddaa)

ALT 151.5 / 1.90 (bets10)

 Hakkında basketboltahmin

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Cleveland Cavaliers – Orlando Magic İddaa Tahmini (2) 27.10.22

NBA normal sezon mücadelesinde Cleveland Cavaliers, çarşambayı perşembeye bağlayan gece saat 02:00’de Orlando Magic ile Rocket Mortgage …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir