Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Frankurt – Braunschweig İddaa Tahmini 26.12.20

Frankurt – Braunschweig İddaa Tahmini 26.12.20

Almanya easyCredit BBL 9. hafta mücadelesinde Frankfurt Cumartesi saat 20:00’da Braunschweig ile karşılaşacak. İddaa misafir takım lehine 7.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 8.5 olarak açıklamış.

Frankfurt 7 maçından 5 tanesini kaybetti ve sezona kötü bir giriş yaptı. Evlerinde de 3 maçtan birini kazanabildiler, iki iç saha mağlubiyetini güçlü Bayern ve Ludwigsburg karşısında farklı sonuçlarla aldıklarını biliyoruz. Geçen hafta ise son maçlarında Crailsheim deplasmanında hücum performansı anlamında tam anlamıyla sınıfta kalmışlar, 76-64’lük skorla yenilmişlerdi. Böylelikle bir önceki hafta evlerinde aldıkları farklı Bayreuth galibiyetinin de bir anlamı kalmamış oldu.

Braunschweig ise sezona rakibinden daha iyi başladı, onlar 7 maçtan 4 tanesini kazandılar ve bu sezon da play-off yarışına dahil olabileceklerini kanıtladılar. Deplasmanda ise sadece 2 maç yaptılar ve birini kazanıp birini kaybettiler. Son deplasman maçlarında denk rakiplerinden Wurzburg’a karşı iyi direndiklerini ve uzatmada kazandıklarını belirtelim. Kaybettikleri maçta da Gottingen’e kolay teslim olmamışlar, son anlarda 3 sayı farkla yenilmişlerdi.

Frankfurt özellikle hücumda zorlanan bir takım. Son maçta da Crailsheim karşısında sadece 64 sayı üretebilmişler, Mobley dışında diğer silahlardan faydalanamamışlar, devreye sokamamışlardı. Braunschweig da dişli bir rakip ve onların da Frankfurt’u zorlayacağından eminim. Elbette deplasmanda kazanmaları kolay olmayacaktır ama Robinson, Allen, Jallow gibi etkili silahlarla kolay pes etmeyeceklerini, son topa kadar maçın içerisinde kalabileceklerini düşünüyorum. Bu nedenle de lehlerine açılan handikapı yanıma almayı tercih edeceğim. 

İddaa Oranı: MS 2 (+7.5) – 1.40
Bets10 Oranı: MS 2 (+8.5) – 1.45
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Liga Endesa Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analizleri

Zaragoza – Tenerife İddaa Tahmini 19.05.21

İspanya Liga Endesa 35. hafta mücadelesinde Zaragoza Çarşamba saat 19:30’da Tenerife ile karşılaşacak. İddaa toplam …