Anasayfa / Fransa Milli Takımı / Fransa – Türkiye İddaa Tahmini 03.07.24

Fransa – Türkiye İddaa Tahmini 03.07.24

Rouen kentinde oynanacak hazırlık maçında Fransa Çarşamba günü saat 22:00’da Türkiye ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Rexbet toplam sayı limitini 156.5 olarak açıklamışlar. 

Fransa ev sahibi olarak 2024 Paris Olimpiyatları’na direkt olarak katılan ekiplerden birisi. Bu nedenle de devam eden eleme turnuvalarında yer almıyorlar. Bunun yerine hazırlık kampalarını sürdürüyorlar. İlk maçlarına da milli takımımız karşısında çıkacaklar. Koç Collet yönetimindeki kadrolarına baktığımızda Batum, Gobert, Fournier, Hayes, Wembanyama gibi NBA oyuncularının yanı sıra De Colo, Lessort, Okobo, Yabusele gibi önemli Euroleague oyuncularına da sahip olduklarını görüyoruz. 

Milli takımımız ise Olimpiyat elemelerinde oynamaya hak kazanamamıştı. Yaz kampının tek amacı 2025 EuroBasket elemeleri kapsamında Kasım ayında oynanacak maçlara hazırlanmak olacak, bu nedenle de 5 NBA oyuncumuz da kadroda yer almıyorlar. İlk hazırlık maçımızı Akatlar’da Filipinler’e karşı oynamıştık ve zaman zaman zorlansak da 84-73’lük skorla kazanmıştık. Ercan, Sadık Emir, Kenan, Tarık, Sertaç kadromuzda öne çıkan isimler diyebiliriz. 

Fransa’nın NBA oyuncularının da yer aldığı tam kadro çıkacağı bu mücadelede maalesef şansımız yok. Özellikle pota altında Gobert, Wembanyama, Lessort gibi isimler varken zaten zorlandığımız üretim konusunda iyice eksik kalacağımızı, Fransızlar’ın fizikli ve atletik kadrosu karşısında kısır bir maç geçireceğimizi düşünüyorum. Bu nedenle de öncelikli tercihim toplam baremden alt seçeneği olacak. 

İddaa Oranı: ALT (156.5) – 1.66
Rexbet Oranı: ALT (156.5) – 1.78
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Kanada Basketbol Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Winnipeg Sea Bears – Calgary Surge İddaa Tahmini 24.07.24

Kanada Ligi Batı Konferansı mücadelesinde Winnipeg Sea Bears Çarşamba günü saat 03:00’da Calgary Surge ile …