Anasayfa / Broncos / Frontinos – Broncos İddaa Tahmini 22.06.24

Frontinos – Broncos İddaa Tahmini 22.06.24

Venezüela Ligi birinci grup mücadelesinde Frontinos Cumartesi günü saat 01:30’da Broncos ile karşılaşacak. intobet toplam sayı limitini 155.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Frontinos son 3 maçtan ikisini kazandı ve toparlanma sinyalleri verdiklerini söyleyebiliriz, bu sayede de 7 galibiyete ulaştılar ve kendilerine 7. sırada yer buldular. İlk 6 sıranın yani play-off hattının sadece 1 adım gerisindeler. Evlerindeki performanslarına baktığımızda ise son 3 maçtan ikisinde sonuçlardan bağımsız olarak bize 2 maçta yüksek skorlar izletmişlerdi, sırasıyla 155 sayı ve 166 sayı üretilmişti o maçlarda. 

Broncos ise son 2 maçını üst üste kaybetti, formsuz ekiplerden birisi. Ama buna rağmen topladıkları 9 galibiyetle ilk 6 sıra içerisinde kendilerine yer bulmuş durumdalar. Deplasman karnelerine baktığımızda ise son 3 maçlarındaki ortak noktanın galibiyetler dışında yüksek skor olduğunu görebiliriz. O maçlarda bize sırasıyla 161 sayı, 155 sayı ve 181 sayı izletmişlerdi. 

İki takım son olarak 6 Haziran’da Broncos’un sahasında karşılaşmışlar ve misafir takım konumundaki Frontinos etkili bir hücum performansı sergileyerek rakibini kendi sahasında 80-88’lik skorla devirmeyi başarmıştı. Bu maçta da iki denk takımın karşılaşmasında kimin kazanacağını kestirmek güç. Ama ben ilk karşılaşmalarında olduğu ve son haftalarda bize izlettikleri üzere bu maçta da yüksek tempo ve hücum odaklı basketbolun devam edeceğini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: ÜST (155.5) – 1.69
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Dominik Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Caneros – Titanes Del Licey İddaa Tahmini 25.07.24

Dominik Cumhuriyeti Ligi mücadelesinde Caneros Perşembe günü saat 03:00’da Titanes del Licey ile karşılaşacak. intobet …