Anasayfa / Fuenlabrada / Fuenlabrada – Gran Canaria İddaa Tahmini 11.05.23

Fuenlabrada – Gran Canaria İddaa Tahmini 11.05.23

İspanya Liga Endesa 32. hafta mücadelesinde Fuenlabrada Perşembe günü saat 22:00’da Gran Canaria ile karşılaşacak. Best10 toplam sayı limitini 164.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Fuenlabrada bu sezonun en zayıf halkasıydı zaten ve son dönemde tamamen havlu atarak düşmeyi de kabullendiler, 31 maçtan sadece ama sadece 4 galibiyet çıkarabildiler! Bununla beraber son 3 maçlarının tamamını kaybederken bu maçların ikisinde bizlere yüksek tempoda, bol skorlu mücadeleler izletmişlerdi, sırasıyla 205 ve 165 sayı üretilmişti. Evlerindeki son maçta Baskonia’ya karşı direnmeye çalışmışlar ama savunma yapamadıkları için 93-112 ile kaybetmişlerdi.

EuroCup şampiyonu Granca ise ligde istediği sonuçları alamıyor, son 3 maçlarından ikisini kaybettiler ve 18 galibiyette kaldılar. Artık ilk 4 hatta 5. sıra için bile şansları yok. Play-off biletini garantilediler ve sezonu ya 6 ya da 7. sırada bitirerek Barça ya da Real ile eşleşecekler, dolayısıyla kalan maçlara bir nevi formalite için çıkacaklar hedefleri olmadığı için. Koç Lakovic’in öğrencileri bu 3 maçlık sekansta genelde yüksek skorlu mücadeleler çıkarmışlar, Barça’ya 87-79 ile ve Baskonia’ya ise 101-97 ile kaybetmişlerdi.

İki takım sezonun ilk bölümünde 14 Ocak’ta Gran Canaria’nın sahasında karşılaşmışlar ve ev sahibi 110-65’lik skorla rakibini ezip geçmişti tam anlamıyla. O zamandan farklı olarak Fuenlabrada’nın artık resmen ligden düştüğünü de masaya koyduğumuzda Granca’nın yine benzer bir performans göstermesi şaşırtıcı olmaz. Ben yine de handikap riskine girmeyeceğim, bunun yerine formalite maçında oyuncuların savunmayı karşılıklı olarak boşlayacaklarını ve Granca’nın hücum gücünü düşünerek tercihimi üst seçeneğinden yana kullanacağım. 

İddaa Oranı: –
Best10 Oranı: ÜST (164.5) – 1.68
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İspanya Liga Endesa iddaa tahmin ve analizleri

Joventut Badalona – Cazoo Baskonia İddaa Tahmini 30.05.23

İspanya Liga Endesa çeyrek final serisi 2. maçında Joventut Badalona Salı günü saat 22:00’da Cazzo …