Anasayfa / Fuenlabrada / Fuenlabrada – Gran Canaria İddaa Tahmini 19.09.21

Fuenlabrada – Gran Canaria İddaa Tahmini 19.09.21

İspanya Liga Endesa 1. hafta mücadelesinde Fuenlabrada Pazar saat 13:30’da Gran Canaria ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 166.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 167.5 olarak belirlemiş.

Koç Raventos yönetiminde sezona hazırlanan Fuenlabrada’nın yeni kadrosuna baktığımızda Emegano, Kyle Alexander, Meindl, Ristic, Jovan Novak, Eyenga, Cheatham, Sean Armand ilk göze çarpan isimler oluyorlar. Bu isimlere biraz daha yakından baktığımızda da tempoya ne kadar yatkın bir takım olduklarını görebiliyoruz. Zaten son 3 hazırlık maçlarında da sırasıyla 197, 170 ve 190 sayı çıktığını görmüştük. Son maçta Murcia’yı 96-94 ile geçerken Emegano 16 sayı, Meindl 14 sayı, Alexander 19 sayı ve Ristic ile Cheatham da 11’er sayıyla etkili olmuşlardı. Eyenga’nın durumu maç saatinde belli olacak.

Koç Fisac yönetiminde sezona hazırlanan Granca’nın kadrosunda ise Chris Kramer, Ilimane Diop, Albicy, A.J. Slaughter, Brussino, Pustovyi, Shurna, Dylan Ennis ve Stevic dikkat çeken isimler konumundalar. Son hazırlık maçlarında skor üretiminde sorun yaşadıklarını görmüş olsak da özünde tempolu, yüksek skor potansiyelli bir takım olduklarını biliyoruz. Shurna forma giyemeyecek, Albicy ile Kramer’in de oynama ihtimalleri zayıf ama durumları maç saatinde belli olacak. 

Fuenlabrada geçen sezon olduğu gibi bu sezon düşme tehlikesini yaşamak istemiyor. Bu bağlamda da daha iyi bir kadro kurdular. Hazırlık döneminde yüksek tempo oynayıp bol skor ürettikleri ve bir o kadar da bol sayı yedikleri bir çok maç izledik. Bu maçta da Armand ve Emegano gibi isimlerle tempoyu yüksek tutacaklarını, pota altında Alexander, Meindl, Cheatham gibi silahları verimli kullanarak rahat skor üreteceklerini düşünüyorum. Granca da Slaughter ve Ennis liderliğinde tempo konusunda onlara ayak uyduracaktır. Bu nedenle onların da üreimde sorun yaşamayacağını düşünüyorum. Bizleri bol skorlu ve keyifli bir mücadelenin bekleyeceğini öngörüyorum. 

İddaa Oranı: ÜST (166.5) – 1.51
Bets10 Oranı: ÜST (167.5) – 1.73
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

polonya ligi basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Polski Cukier Torun – Zielona Gora İddaa Tahmini 21.10.21

Polonya Ligi 8. hafta mücadelesinde Polski Cukier Torun Perşembe saat 20:30’da Zielona Gora ile karşılaşacak. …