Anasayfa / Broncos / Gaiteros del Zulia – Broncos İddaa Tahmini 30.07.22

Gaiteros del Zulia – Broncos İddaa Tahmini 30.07.22

Venezüela Ligi mücadelesinde Gaiteros del Zulia Cumartesi günü saat 01:30’da Broncos ile karşılaşacak. Rexbet misafir takımın galibiyeti için oranı 1.48 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Zulia 6 maçın ardından hanesine 3 galibiyet yazdırdı ve ligin orta şekerli takımlarından biri. Ayrıca son 4 maçlarında bu galibiyetlerin geldiğini, son dönemde formda olduklarını da belirtelim. 28 Temmuz’daki son sınavlarında evde olmarına rağmen Guaira karşısında zorlanmışlar ve ancak son nefeste 1 sayı ile geçebilmişlerdi. O maçta eski Beşiktaşlı Clark 25 sayı, 3 ribaund ve Barro 24 sayı, 15 ribaund ile öne çıkan isimlerdi.

Broncos ise ligin iddialı takımlarından biri. 8 maçlarından 5 tanesini kazanarak da bunu gösterdiler. Onlar da rakipleri gibi son 4 maçlarından 3 tanesini kazandılar. 28 Temmuz’daki son sınavlarında ise denk rakiplerinden Falcon’a beklendiği kadar direnememişler ve 93-82’lik skorla, çift haneli farklarla yenilmekten kurtulamamışlardı. O maçta Sojo 21 sayı, 12 ribaund ve Palacios 15 sayı, 3 asist ile takımlarını ayakta tutan başlıca isimler olmuşlardı.

İki takım arasında hem kadro kalitesi hem de genel form durumu anlamında farklar var. Son haftalarda ise iki takım da formda ve bu nedenle de handikap riskine girmeyeceğim. Broncos’un deplasmanda olmasına rağmen favori olduğunu düşünüyorum ama rahat bir galibiyet alabileceklerini de düşünmüyorum. Sojo ve Palacios liderliğinde kazanacaklarını öngörüyorum ama belirttiğim gibi fark konusuna girmeyeceğim, direkt galibiyetlerini öneriyorum. 

İddaa Oranı: –
Rexbet Oranı: MS 2 – 1.48
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Rico Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Vaqueros de Bayamon – San German İddaa Tahmini 19.08.22

Porto Riko Ligi final serisi 5. maçında Vaqueros de Bayamon Cuma günü saat 03:00’da San …