Anasayfa / Centauros / Gaiteros del Zulia – Centauros İddaa Tahmini 26.06.24

Gaiteros del Zulia – Centauros İddaa Tahmini 26.06.24

Venezüela Ligi ikinci grup mücadelesinde Gaiteros del Zulia Çarşamba günü saat 02:00’da Centauros ile karşılaşacak. Rexbet toplam sayı limitini 152.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Zulia son 2 maçını üst üste kazanarak kötü gidişata dur demişti. Nitekim topladıkları 8 galibiyetle ve 2 maç eksikleriyle de 6. sırayı yani play-off potasını yakından takip ediyorlar. Evlerindeki performanslarına bakınca ise iyi sonuçların yanı sıra son 3 maçtan ikisinde ortak noktanın düşük tempo ve kısır skorlar olduğunu görüyoruz. Bize sırasıyla 139 sayı ve 129 sayı izletmişlerdi. 

Centauros da rakibi gibi son 2 maçı üst üste kazandı ve bu sayede 6 galibiyete ulaştı. Ama bunun nedeni rakiplerinden 2 maçlarının fazla olması. Deplasman karnelerine bakınca ise işlerin yolunda gitmediğini görüyoruz. Ama osn maçta Marinos’u etkili bir savunma eşliğinde 63-70 ile geçerek kötü gidişata dur demişlerdi en azından. 23 Haziran’daki son sınavlarında da benzer bir senaryo eşliğinde evlerinde Panteras’ı 72-69 ile yenmeyi başarmışlardı. 

İki takım arasında bir siklet farkı demek haksızlık olur takımlara. Dolayısıyla kimin kazanacağını kestirmek de bana göre zor. Kim kazansa sürpriz olmaz, iki takım da son maçlarda formdalar. Bunun yanında savunma odaklı, düşük tempoda mücadeleler sergilediklerini de biliyoruz. Bu maçta da beklentim bu trendi korumaları olacak. Karşılıklı olarak 75 baremin altında kalacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
Rexbet Oranı: ALT (152.5) – 1.64
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Kanada Basketbol Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Winnipeg Sea Bears – Calgary Surge İddaa Tahmini 24.07.24

Kanada Ligi Batı Konferansı mücadelesinde Winnipeg Sea Bears Çarşamba günü saat 03:00’da Calgary Surge ile …