Güncel
Anasayfa / Gaiteros del Zulia / Gaiteros del Zulia – Guaros de Lara İddaa Tahmini 17.08.22

Gaiteros del Zulia – Guaros de Lara İddaa Tahmini 17.08.22

Venezüela Ligi Batı grubu mücadelesinde Gaiteros del Zulia Çarşamba günü saat 01:30’da Guaros de Lara ile karşılaşacak. intobet toplam sayı limitini 163.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Zulia 15 maçın ardından 5 tanesini kazanabildi ve grubun orta altı takımlarından biri. Son 5 maçlarından 4 tanesini kaybettiler ve formsuz olduklarını rahatlıkla söyleyebiliriz. Son 3 maçlarından ikisinde ise bizlere diğer maçların aksine tempolu ve bol skorlu mücadeleler izletmişlerdi, bu maçlarda sırasıyla 160 ve 171 sayı üretilmişti. Son maçta ise konuk oldukları Brillanetes’e direnseler de 74-65 ile kaybetmekten kurtulamamışlardı. 

Guaros da rakibi ile aynı seviyede bir takım, 14 maçtan 5 galibiyet elde edebildiler. Onlar da son 3 maçlarından 2 tanesini kaybettiler, onlar da Zulia gibi formsuz durumdalar. Guaros’un son 2 maçlarına baktığımızda da bizlere tempolu, bol skorlu mücadeleler izlettiklerini görmüştük. Bu maçlarda sırasıyla 186 ve 170 sayı üretilmişti. Son olarak konuk oldukları Falcon’a direnememişler ve 92-78 gibi farklı bir skorla yenilmişlerdi. 

İki takımın da son haftalarda formsuz olduğunu, genelde kaybettiklerini gördük. Bunu yaparken savunmada sorunlar yaşamışlar, üretimde ie ortalama seviyede işlere imza atmışlardı. Bir tarafta Clark, Barro, Colina ve Martinez, diğer tarafta ise Vargas, Abreu, Coutin ve Guillent gibi isimlerle bizlere yine yüksek tempoda, bol skorlu bir mücadele vaadettikleri kanaatindeyim. Kazanan takımın 85, kaybeden takımın ise 80 baremine ulaşabileceğini, hatta geçebileceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: ÜST (163.5) – 1.83
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Champions League iddaa tahmin ve analizleri

UCAM Murcia – Tofaş İddaa Tahmini 04.10.22

FIBA Şampiyonlar Ligi A grubu ilk maçında UCAM Murcia Salı günü saat 21:30’da temsilcimiz Tofaş …