Anasayfa / Gaiteros del Zulia / Gaiteros del Zulia – Heroes de Falcon İddaa Tahmini 01.08.22

Gaiteros del Zulia – Heroes de Falcon İddaa Tahmini 01.08.22

Venezüela Ligi mücadelesinde Gaiteros del Zulia Pazartesi günü saat 01:00’da Heroes de Falcon ile karşılaşacak. Rexbet misafir takım lehine 3.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Zulia 7 maçın ardından hanesine 3 galibiyet yazdırdı ve son 3 maçlarından 2 tanesini kaybettiklerini de belirtelim. Son olarak evlerinde oynamalarına rağmen Broncos karşısında yeteri kadar direnememişler ve 90-96 ile kaybetmekten kaçamamışlardı. O maçta eski Beşiktaşlı Clark 21 sayı, 7 ribaund, 6 asist ile öne çıkarken, Rondon 17 sayı, 7 ribaund ve Barro 16 sayı, 5 ribaund ile diğer direnen isimler olmuşlardı. 

Falcon ise ligin iddialı takımlarından biri ki nitekim 6 maçtan 4 tanesini kazanarak da bunu gösterdiler. Ayrıca son 2 maçlarını da üst üste kazandıklarını belirtelim. Son olarak evlerinde konuk ettikleri Broncos’u 93-82’lik skorla farklı geçmişler, ne kadar iyi durumda olduklarının altını çizmişlerdi. O maçta DeShields 23 sayı, 8 ribaund, 9 asist ile yıldızlaşırken, Berry 21 sayı ve Almanza 14 sayı, 4 ribaund ile galibiyeti getiren diğer isimlerdi.

İki takım arasında gerek kadro kalitesi gerekse son maçlardaki form grafiği anlamında net farklar var. Zulia zaten ligin vasat takımlarından biri ve son haftalarda da üst üste kayıplar yaşadılar. Falcon ise rakibinin aksine ligin iddialı takımlarından biri ve son 2 maçlarını üst üste kazanarak bu maça moralli geliyorlar. Ev sahibi Clark liderliğinde onlara direnebilir, bu nedenle de direkt galibiyetleri yerine riski azaltmak adına lehilerine açılan handikapı da yanıma alarak bir tercih yapacağım. 

İddaa Oranı: –
Rexbet Oranı: MS 2 (+3.5) – 1.83
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Helsinki Seagulls – U-K. Uusikaupunki İddaa Tahmini 30.09.22

Finlandiya Ligi açılış haftasında Helsinki Seagulls Cuma günü saat 18:30’da U-K. Uusikaupunki ile karşılaşacak. Hem …