Anasayfa / Gaiteros del Zulia / Gaiteros del Zulia – Llaneros İddaa Tahmini 01.09.22

Gaiteros del Zulia – Llaneros İddaa Tahmini 01.09.22

Venezüela Ligi Batı grubu mücadelesinde Gaiteros del Zulia Perşembe günü saat 01:30’da Llaneros ile karşılaşacak. intobet toplam sayı limitini 158.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Zulia grubun vasat ekiplerinden biri. 19 maçlarından sadece 5 tanesini kazanabildiler ve tam 6 maçtır da galibiyeti unutmuş durumdalar. Son 3 maçlarından ikisine baktığımızda ise yaşadıkları kayıplar dışındaki bir diğer ortak nokta da yüksek tempo ve bol skorlu mücadeleler çıkmasıydı. Bu maçlarda sırasıyla 188 ve 177 sayı üretilmişti. Son olarak konuk oldukları Falcon’a 94-83 gibi farklı bir skorla yenilmişlerdi.

Llaneros’un da durumu rakibinden pek farklı değil. Evet onların 2 galibiyet daha fazlası var ama ilk 4 yarışından çok uzaktalar ve son 3 maçlarından ikisini kaybederek de iyi durumda olmadıklarını gösterdiler zaten. Son maçlarına baktığımızda ise hücumda kendilerini aştıklarını ama savunmada da çok yumuşak kaldıklarını, buu nedenle de deplasmanda Brillantes’e 91-81’lik skorla farklı kaybetmekten kurtulamadıklarını görmüştük. 

Ligin 2 vasat takımının karşılaşmasında kimin kazanacağını ve ne kadar fark yakalayacağını kestirmek güç. Bunun yerine iki takımın da son maçlarda sergilediği yüksek tempo basketbolunu dikkate almak daha mantıklı olacaktır. Bir tarafta Parejo, Melgarejo, Mosquera gibi silahlar, diğer tarafta Thomas, Mignani, Pinero gibi skor opsiyonları varken bu maçta karşılıklı olarak 80 sayıları geçmeleri beni şaşırtmayacak. Bu nedenle de tercihimi toplam baremden üst olarak değerlendireceğim. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: ÜST (158.5) – 1.83
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Rusya VTB Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Lokomotiv Kuban – MBA Moscow İddaa Tahmini 03.10.22

VTB Ligi açılış haftası mücadelesinde Lokomotiv Kuban Pazartesi günü saat 20:00’da MBA Moccow ile karşılaşacak. …