Anasayfa / Dnipro / Galatasaray Doğa Sigorta – BK Dnipro İddaa Tahmini 04.09.20

Galatasaray Doğa Sigorta – BK Dnipro İddaa Tahmini 04.09.20

Gloria Cup hazırlık turnuvası kapsamında Galatasaray Doğa Sigorta, Ukraynalı rakibi Dnipro ile Cuma saat 17:30’da karşılaşacak. Bets10 Dnipro lehine 9.5 handikap belirlemişken İddaa ise oran açmamış bu maça.

Galatasaray, Hankins transferinin son anda suya düşmesi nedeniyle bu turnuvada yabancı bir uzunu olmadan mücadele etmek zorunda. İlk maçta da güçlü Anadolu Efes karşısında bunun sıkıntısını oldukça fazla çektiler. Her ne kadar genç uzunlar Ayberk ile Berke ellerinden geleni yapsalar da lacivert beyazlıların tecrübeli ve geniş uzun rotasyonu karşısında direnemediler. Ancak Motum, Hamilton, Macon, Hunter gibi isimlerle halen iyi bir takım olduklarını da unutmamak lazım.

Dnipro, ilk maçta bir diğer temsilcimiz Bahçeşehir Koleji karşısında hiç varlık gösterememiş ve 70-97 gibi farklı bir skorla kaybetmişti. Henry Dugat, Korniienko ve Terrell Bahçeşehir karşısında direnmeye çalışan isimler olmuşlardı ama bu seviyeler için sıradan hatta zayıf bir takım olduklarını net olarak gördük. İlk maçta Bahçeşehir’den tam 27 sayı fark yemiş bir takımın, daha komple bir takım olduğunu düşündüğüm Galatasaray karşısında hiç şansı olmadığını düşünüyorum.

Sarı kırmızılılar her ne kadar Hankins sonrası 5 numaraya takviye yapamamış olsalar da Dnipro seviyesindeki bir takımla rahatlıkla mücadele edebilecek Ayberk ve Berke gibi genç yeteneklere sahipler. Ayrıca Motum gibi tecrübeli bir 4 numaraya sahip olmanın da avantjaını kullanacaktır koç Erdoğan. İlk maçta Efes karşısında alınan farklı galibiyetin reaksiyonunu bu maçta zayıf rakiplerine karşı göstermelerini ve çift haneli farklarla kazanmalarını bekliyorum.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 1 (-9.5) – 1.82
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Los Angeles Lakers – Miami Heat İddaa Tahmini 01.10.20 (Basket Guru)

NBA final serisi ilk maçında Los Angeles Lakers Perşembe saat 04:00’da Miami Heat ile karşılaşacak. …