Anasayfa / Galatasaray Doğa Sigorta / Galatasaray Doğa Sigorta – Teksüt Bandırma İddaa Tahmini 19.09.19

Galatasaray Doğa Sigorta – Teksüt Bandırma İddaa Tahmini 19.09.19

13. TÜBAD Turnuvası 2. gün maçında Galatasaray Doğa Sigorta Perşembe saat 17:30’da Teksüt Bandırma ile karşılaşacak. İddaa bu maça oran açmamışken Bets10 ise sarı kırmızılıların galibiyeti için 1.48 oran açıklamış.

Sarı kırmızılılar geçtiğimiz sezona nazaran daha geniş ve daha iddialı bir kadro kurdular. Yiğit, Moore, Jones ve Whittington eklemelerini yaparken sadece Hayes’i kaybettiler çekirdek kadrodan. Milli maçlardan dolayı henüz izinli olan Webster dışında da eksikleri yok ve turnuvanın ilk günün de denk rakiplerinden Türk Telekom’u Yiğit’in etkili oyunuyla 70-65 yenererek ne kadar iyi durumda olduklarını göstermişlerdi ki 3. çeyrekte 15 sayı kadar öndelerdi.

Bandırma ise yine sezonun en heyecan verici takımlarından olacağının sinyallerini verdi hazırlık döneminde. Ancak iyi başladıkları hazırlık döneminin son bölümünde bir düşüş yaşadılar. Turnuvanın ilk gününde de aslında pek iyi durumda olmayan Beşiktaş karşısında varlık gösterememiş ve 10 sayı farkla kaybetmişlerdi. Sakatlığı nedeniyle eksik olan Shelton dışında tam kadro olan Bandırma’da Smith ve Şehmus dışında Prewitt, Kalinoski, Terry gibi yeni isimler henüz istirarı yakalayabilmiş değiller.

Galatasaray rakibine göre net olarak daha formda ve daha geniş bir rotasyona sahip. Göksenin, Can, Yiğit ve Ege gibi yerli rotasyonunda koç Erdoğan’ın rahatlıkla kullanabileceği isimler var ki Jones, Moore ve Whittington da ritm bulmaya başladılar. İnişli çıkışlı bir grafik çizen Bandırma karşısında da Smith’e önlem alıp galibiyete ulaşabileceklerini düşünüyorum.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.48
Güven İndeksi: 9

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Houston Rockets – Indiana Pacers İddaa Tahmini 12.08.20 (Basket Guru)

NBA‘de Batı’nın iddialı takımlarından Houston Rockets, Doğu’nun dişli takımlarından Indiana Pacers ile Çarşamba saat 23:00’da …