Anasayfa / Bahçeşehir Koleji / Galatasaray NEF – Bahçeşehir Koleji İddaa Tahmini 14.05.22

Galatasaray NEF – Bahçeşehir Koleji İddaa Tahmini 14.05.22

ING Basketbol Süper Ligi play-off serisi ilk maçında Galatasaray NEF Cumartesi saat 20:30’da Bahçeşehir Koleji ile karşılaşacak. Rexbet ev sahibinin toplam sayı limitini 82.5 olarak açıklamışken İddaa ise henüz baremleri açmamış bu maç için.

Sarı kırmızılılar koç Pistiolis’in göreve gelmesiyle beraber müthiş bir çıkış yakaladılar ve normal sezonun son 7 maçını kayıpsız geçerek 3. sırada sezonu tamamladılar. Ayrıca son 3 maçlarını kazanırken hücumda da müthiş perfomranslara imza atmışlardı, zayıf Afyon’a deplasmanda 95, denk rakiplerinden Tofaş’a Sinan Erdem’de 90 ve Ankara’da iddiasız Telekom’a tam 97 sayı göndermişlerdi. Melo, Canaan, Bost, Blackshear takımın formda skor opsiyonları.

Koç Ernak yönetiminde FIBA Europe Cup’ı kazanarak ülkemizi gururlandıran ve pandemi nedeniyle yarım kalan hikayesini tamamlayan Bahçeşehir, BSL’de ise normal sezonu 6. sırada tamamlayarak play-off bileti kapabildi. Onlar da sarı kırmızılılar gibi sezon sonunu seriyle kapattılar, son 3 maçlarını kazandılar. Ancak genel anlamda savunmada yumuşak kaldıklarını gördük. Ligden düşen Yalova’dan 77 sayı ve düşmekten kılpayı kurtulan Merkezefendi’den ise tam 95 sayı yediler bu maçları kazanmalarına rağmen. 

Ligimizin iki yüksek tempoda, hücum odaklı basketbol oynayan, keyif veren takımının kapışmasını izleyeceğiz bu seride. Sarı kırmızılıların özellikle Sinan Erdem’de ateşli taraftarlarını arkalarına alarak tempoyu nasıl yükselttiklerini ve hücumda ne kadar verimli oynadıklarını biliyoruz. Son maçlarda savunması yumuşak kalan ve Smith, Hall, Jones gibi isimlerle bu tempoya ayak uydurmak isteyeceğini bildiğimiz Bahçeşehir karşısında Galatasaray’ın 80 baremini zorlanmadan geçmesini ve kazanmasını bekliyorum. 

İddaa Oranı: –
Rexbet Oranı: EvSahibi ÜST (82.5) – 1.80
Güven Endeksi: 4Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Rico Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Brujos de Guayama – Gigantes de Carolina İddaa Tahmini 22.05.22

Porto Riko Ligi mücadelesinde Brujos de Guayama Pazar günü saat 03:00’da Gigantes de Carolina ile …