Anasayfa / 7DAYS EuroCup / Galatasaray Taraftarı Basketbol İçin Ayaklandı

Galatasaray Taraftarı Basketbol İçin Ayaklandı

Galatasaray taraftarının sosyal medya üzerinden “GsBasketboluÜveyEvlatDegil” etiketiyle başlattığı kampanya büyük ilgi topladı.

Sarı kırmızılı taraftarlar kampanyaya çeşitli mesajlarla katıldı. İşte bazı örnekler…

* Bu ülkeye Avrupa’nın en büyük ikinci kupasını getirmiş takıma yapılan bu muamele spor kulübü fıtratımıza ters düşüyor. Temmuz bitmek üzere ama sahaya çıkabilecek 5 oyuncumuz dahi yok. Acele edilmeli…

* Sponsor bulacağım dedin, bütün branşlarda şaha kalkma sözü verdin, tutmadın. FFP var diyorsun UEFA’yla basketbol şubesinin uzaktan yakından alakası yok, yalan söylüyorsun başkan :))

* Bayburt’un bilmem hangi köyünde şampiyonluk kutlamanız bittiyse basketbolla ilgilenin.

* Mustafa Cengiz’i eleştirmek Galatasaray düşmanlığı değildir, doğruları söylemek kulübümüze sahip çıkmaktır. Mustafa Cengiz’in gereğini yapacağına inanıyoruz.

* Şu andan itibaren geleceğe bakmak gerekirse altta gördüğünüz transfer yasaklarını kaldırıp, kaliteli bir koçla anlaşıp 1 hafta içinde koçun istediği ve maalesef piyasada “kalan” oyunculardan bir takım oluşturup ligden düşmemek lazım!!!

* 22 milyon TL Fiba ceza parası bulunamıyor. Bu sorunu aşmak gerek. Futboldan bütçe aktarımı yasak. Sponsorlar Eurocup takımlarına destek vermiyor. Bir özveri hareketi başlatmak gerek.

* Gelecek sezon Tahincioğlu Basketbol liginin bir numaralı düşme adayı GSBasketbol ve bu bilinmesine rağmen şu takımın bir hocası, sahaya çıkacak bir 5’i bile yok. Yüzyıllık çınarın düştüğü durum içimi acıtıyor . Lütfen artık adımlar atılsın.

* Sizin göreviniz taraftarı salona çekmek, salondan uzaklaştırmak değil. Maalesef süreçte birçok taraftarimizi basketbola küstürdünüz!

* Galatasaray Spor Kulübü! Ya bunu anlayacaksınız ya da sizden öncekiler gibi Galatasaray taraftarının ömür boyu adını anmak istemediği adamlar olarak gideceksiniz!

Kaynak: Basketfaul

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

BSL Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve anzlizleri

Türk Telekom – Anadolu Efes İddaa Tahmini 15.03.20

ING Türkiye Basketbol Süper Ligi 23.hafta mücadelesinde Türk Telekom Pazar saat 17:30’da Anadolu Efes ile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir