Güncel
Anasayfa / 7DAYS EuroCup / Galatasaray Yerli Guard ile Prensipte Anlaştı

Galatasaray Yerli Guard ile Prensipte Anlaştı

Galatasaray'da İlk Hedef Oyun Kurucu

Sezonu play-off bileti bile kapamadan ve büyük bir hayal kırıklığı ile kapatan Galatasaray, önümüzdeki sez0n için daha doğru bir takım kimyası oluşturabilmek için kolları sıvadı. Koç Mahmuti yönetiminde öncelikle guard hamlelerine giriştiğini belirtmiştim sarı kırmızılıların. Bu noktada tabiki yerli rotasyonunu da genişletmek arzusundalar. Bu amaçla da ligimizin değerli görev adamlarından biri ele prensipte anlaştılar, resmi açıklamayı da önümüzdeki günlerde yapmaları bekleniyor.

Kritik Anların Adamı

Bu sezon özellikle koç Markovic göreve geldikten sonra Gaziantep forması ile çok önemli maç sonu performansları gösteren ve son saniye üçlükleri ile takımına hayat veren Erolcan Çinko, işin savunma tarafında da kenardan gelerek ortaya koyduğu enerjisi ile ne kadar değerli bir görev adamı olduğunu tekrar kanıtlamıştı. Guardlar üzerine kurulu olan koç Mahmuti’nin sisteminde rakip guardlara baskı ve ceza atıcısı olarak iyi işler çıkarabileceğini düşünüyorum.

Erolcan Çinko (1.88-1990)

BSL: 30 maç 20.3 dakika 5.0 sayı %38.6 3sayı 1.2 asist 2.3 verimlilikHakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

BSL Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve anzlizleri

Fenerbahçe Beko – Tofaş İddaa Tahmini 24.03.19

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 23.hafta mücadelesinde Fenerbahçe Beko Pazar saat 13:00’da Tofaş ile karşılaşacak. Hem …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir