Güncel
Anasayfa / 7DAYS EuroCup / Galatasaray’da Kritik Dönem

Galatasaray’da Kritik Dönem

Geçtiğimiz sezonlara göre çok daha mütevazi bir bütçeyle yola çıkan ama buna rağmen koç Ertuğrul Erdoğan yönetiminde iyi bir kadro kuran Galatasaray‘da en büyük problem ise transfer borçları nedeniyle FIBA’da halen açık olan 6 dosya.

FIBA’da devam eden bu açık dosyalar nedeniyle sarı kırmızılılar yeni transferlerine lisans çıkaramıyor ki Eurocup‘ın takımlara verdiği borcu yoktur artı kadro onayı süresi 14 Eylül gece 00:00’da sona eriyor. Bu nedenle de sarı kırmızılıların aksiyon alma konusunda elini çabuk tutması gerekiyor.

Bunun farkında olan başkan Mustafa Cengiz de kulübün Eylül ayı divan kurulu toplantısında konuya değinerek Galatasaray taraftarlarına müjdeli haberi verdi:

“Yarın (13 Eylül) basketbol şubesindeki transfer yasağını kaldırmak için girişimlerde bulunacağız”Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 19.06.19

Çarşamba programında Avupa liglerinde zorlu final serilerindeki maçlar devam ediyor olacak ve bizleri birbirinden keyifli …