Anasayfa / 7DAYS EuroCup / Galatasaray’da Yeni Koç Erdoğan ve Menajer Yalçınkaya’dan Açıklamalar

Galatasaray’da Yeni Koç Erdoğan ve Menajer Yalçınkaya’dan Açıklamalar

Galatasaray‘ın yeni koçu Ertuğrul Erdoğan törenle 1+1 yıllık sözleşmeyi imzaladı. Törene Başkan Yardımcısı Yusuf Günay ile Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Cansever, Şube Genel Menajeri Ömer Yalçınkaya da katıldı. Erdoğan kariyerinin ilk yıllarında da Galatasaray’da çalışmıştı.

Erdoğan şunları söyledi:

“Görevimin zorluk derecelerini biliyorum. Seyirciyle birlikte sinerji yakalayıp yüksek enerjiyle, formanın hakkını veren bir oyuncu grubu oluşturmaya çalışıyoruz. Sporda bugün var, bu nedenle önce bugünü düşünürken yarını da hayal edeceğiz. Transfere geç başlasak da A Milli Takım potansiyelinde oyuncuları yan yana getireceğiz. Reel olmayan paralarla birlikte ekonomideki sorunlar basketbolumuz için ciddi bir problem. Birçok takım zor durumda, sene ortasında tablo daha dramatik hale gelebilir. Bu durumu yerli oyuncularla artıya çevirebilen takımlar gelecek için avantaj sağlayacak. Staffta Yağızer Uluğ bugün için gündemimizde yok. Kendisi çok eski arkadaşım. Konuştuk ama daha sonra başka yola gittik. 13 Ağustos’ta milli takım çalışmaları başlayacak. Milli takımda da görevim var ama önceliğim Galatasaray. Milli Takım gönül bağımın olduğu bir görev. Federasyon yetkilileri ile önümüzdeki günlerde konuyu konuşacağız.”

Ömer Yalçınkaya ise sorulara şu yanıtları verdi:

“Göksenin Köksal ve Ege Arar’ın sözleşmeleri devam ediyor. Yabancı hakkını 5 veya 6 olarak kullanacağız. Kimse merak etmesin, basketbol takımımız ligde ve Eurocup’ta kulübü iyi şekilde temsil edecektir. Maçlarımızı büyük olasılıkla Sinan Erdem’de oynayacağız. Formanın sırtında Odeabank reklamı olacak, şu an için ana sponsorumuz belli değil.”

Kaynak: Basketfaul

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

BSL Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve anzlizleri

Türk Telekom – Anadolu Efes İddaa Tahmini 15.03.20

ING Türkiye Basketbol Süper Ligi 23.hafta mücadelesinde Türk Telekom Pazar saat 17:30’da Anadolu Efes ile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir