Anasayfa / 7DAYS EuroCup / Galatasaray’da Yeni Koç Netleşti

Galatasaray’da Yeni Koç Netleşti

Koç Mahmuti’nin görevinden ayrılmasının ardından sizlere geçtiğimiz günlerde belirttiğim üzere Galatasaray‘da 3 yerli koç adayı vardı ve bunların arasında öne çıkan da koç Ertuğrul Erdoğan‘dı. Son durumda sarı kırmızılı yönetim adaylar arasında koç Erdoğan’ı seçmiş durumda ve tarafların yakın zamanda 1+1 yıllık kontratı resmi olarak açıklaması bekleniyor.

49 yaşındaki koç kariyerine Fenerbahçe’de yardımcı antrenörlük yaparak başlamış ilk başantrenörlük tecrübesini de yine Fenerbahçe’de 2013 yılında yaşamıştı. Sonrasında Türk Telekom ve İstanbul BBSK’da görev almıştı. İBB ile yollarını ayırdı ve şuanda boşta olan koçlarımızdan biri.

Koç Erdoğan son dönemde ülkemizde yetişmiş değerli koçlardan biri ve özellikle son yıllar İstanbul BBSK’yı sınırlı bütçesine rağmen sürekli play-off yarışında tutmayı başarmıştı. Galatasaray’ın durumunu düşününce oldukça zor bir görevi kabul etmiş durumda ama belirttiğim gibi bu görevin en iyi şekilde altından kalkabilecek donanıma sahip koçlardan biri.

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Eurocup basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Oldenburg – Galatasaray Doğa Sigorta İddaa Tahmini 13.11.19

7DAYS EuroCup 7.hafta mücadelesinde Oldenburg Çarşamba saat 22:00’da Galatasaray Doğa Sigorta ile karşılaşacak. İddaa ev …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir