Anasayfa / Gaziantep / Gaziantep – Türk Telekom İddaa Tahmini 03.09.20

Gaziantep – Türk Telekom İddaa Tahmini 03.09.20

Ankara Turnuvası kapsamındaki hazırlık maçında Gaziantep Perşembe saat 15:00’da Türk Telekom ile karşılaşacak. Bets10 toplam sayı limitini 152.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Gaziantep bu sezon da Avrupa kupalarında mücadele etmeyecek ama yine de mütevazi bütçesiyle oldukça iddialı, dişli bir kadro kurdu. İlk hazırlık maçlarında da denk diyebileceğimiz rakiplerinden Ormanspor’u ekstra üçlük attıkları bir mücadele sonunda 61-82’lik skorla geçmeyi başardılar. Kadro yenilenmiş olsa da koç Markovic’in savunma ve sertlik konusundaki disiplinini ortaya koymaya devam ediyorlar. Standart üçlük attıkları bir maçta kendilerinin de 70 sayılarda kalması bekleniyordu zaten bu maçta.

Telekom da önemli yıldızları transfer ederek ses getirdi bu yaz döneminde. Ancak ilk hazırlık maçlarında Petkim karşısında pek hazır bir görüntü vermediler ve Ennis’in 4 saniye kala bulduğu basketle 68-66 kazanabildiler. Koç Gören’in kontrollü oyun anlayışı ve savunmaya verdiği önem bu sezon da devam edecek gibi görünüyor. Dekker’ın olmaması da onları hücumda etkiliyor elbette ama hazırlık döneminin en sert ve kondisyon dayalı geçtiği bu dönemde tempolarının daha da düşük olmaları normal.

İki takım da Ankara Turnuvası’nın ilk maçlarını kazandılar. Ama takıma yapılan kondüsyon yüklemelerinin etkisi, adaptasyon sürecinin tamamlanmamış olması ve koçların savunma odaklı anlayışı sayesinde bizlere düşük skorlu mücadeleler izlettiler. Bu maçta da çekişmenin üst seviyede olacağını, Gaziantep’in de Petkim gibi kolay teslim olmayacağını düşünüyorum. Savunmaların ön planda olmasını beklediğim maçta iki takımın da 75 baremini geçebileceğini düşünmüyorum.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: ALT (152.5) – 1.83
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Los Angeles Lakers – Denver Nuggets İddaa Tahmini 27.09.20 (Basket Guru)

NBA Batı Konferansı yarı final serisi 5. maçında Los Angeles Lakers dişli rakibi Denver Nuggets …