Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Giessen – FC Bayern Munich İddaa Tahmini 03.04.21

Giessen – FC Bayern Munich İddaa Tahmini 03.04.21

Almanya easyCredit BBL 26. hafta mücadelesinde Giessen Cumartesi saat 21:30’da FC Bayern Munich ile karşılaşacak. Bets10 ev sahibi lehine handikapı 15.5 olarak açıklamışken İddaa ise henüz bu maça barem açmamış. 

Giessen 25 maçın ardından sadece 4 galibiyet alabildi ve Vechta ile beraber ligin en zayıf halkası konumundalar, zaten de düşme hattından yer alıyorlar birlikte. Evlerindeki karneleri de tahmin edeceğiniz üzere sıkıntılı, 12 maçtan 10 tanesini kaybettiler kendi sahalarında. Son 2 iç saha maçlarına baktığımızda ise Bonn’dan 17 sayı fark yerken, bir diğer vasat ekip Wurzburg’a ise son topa kadar dayanıp 1 sayı ile kyabettiklerini gördük. 27 Mart’taki son maçlarında ise güçlü rakiplerinden Crailsheim’dan tam 25 sayı fark yemişlerdi.

Bayern ise bu sezon da ligimn güçlü şampiyonluk adaylarından biri. Euroleague fikstürü nedeniyle zaman zaman burada sürpriz sonuçlar almış olsalar da 26 maçtan topladıkları 21 galibiyetle 3. sıradalar ve lider Ludwigsburg’dan da sadece 2 adım uzaktalar. Deplasman karneleri de iyi durumda, 13 maçtan 9 tanesini kazandılar evden uzakta. BBL sahnesindeki son 4 deplasman maçlarından üçünü kazanırken sırasıyla 15, 15, ve 5 sayı farkla üstünlük kurarken sonuncusunda ise Hamburg’a uzatma sonunda yenilmişlerdi. 

İki takım arasındaki kalite farkını detaylıca anlatmaya gerek yok. Bayern bu sezon Euroleague’in bile elit takımlarından biri ve BBL’nin de en güçlü şampiyonluk adayları arasında. Karşılarında ise lig sonuncusu olan ve son haftalarda maç kazanmayı unutmasının yanı sıra direnç seviyese de yerlerde sürünen Giessen olacak. Çift maç haftasından yorgun gelmiş olsalar da zayıf rakip karşısında hata yapmayarak handikapı geçip rahat bir galibiyet alacaklarını, zirve yarışında geri adım atmayacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-12.5) – 1.45
Bets10 Oranı: MS 2 (-15.5) – 1.88
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu (Karma-2) 13.04.21

Salı programında akşam seansının son kısmında Fransa Jeep Elite Pro A, Almanya easyCredit BBL ve …