Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Giessen – FC Bayern Munich İddaa Tahmini 10.04.22

Giessen – FC Bayern Munich İddaa Tahmini 10.04.22

Almanya easyCredit BBL 29. hafta mücadelesinde Giessen Pazar saat 16:00’da FC Bayern Munich ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 155.5 olarak açıklamışken Rexbet ise limiti 157.5 olarak belirlemiş.

Giessen bu sezonun zayıf halkalarından biri ki zaten Frankfurt ile beraber 6’şar galibiyetle düşme potasında yer alıyorlar ve en yakın rakipleriyle aralarında 4 galibiyetlik fark oluşmuş durumda. Ancak onların rakiplerine göre 3 maçları eksik, yani biraz daha fazla şansları var ligde kalma yolunda. Son 3 maçlarına baktığımızda ikisini kaybettiklerini gördük ama 3 maçın da ortak bir noktası vardı, o da yüksek tempoda ve bol skor. Sırasıyla 180, 163 ve 176 sayı üretilmişti o maçlarda. 

Bayern ise Euroleague’de istediğini aldı ve play-off biletini kaparak lider Barça ile eşleşti. Şimdi artık bir süre BBL’ye konsantre olabilirler. Burada 19 galibiyetle 3. sıradalar ve son haftalarda aldıkları sürpriz yenilgiler onları zirvedeki Bonn’dan 2 adım uzaklaştırmış durumda. 2 maçlarının eksik olması ise onları her zaman lider adaylarından biri yapıyor, ipler kendi ellerinde aslında. Son BBL maçında Oldenburg karşısında deplasmanda 106-75’lik skorla hezimete uğradıktan sonra üst üste 3 maça Euroleague sahnesinde çıkmışlar, o maçta da baremin üstünde skorlar ön plandaydı, sırasıyla 157, 157 ve 185 sayılar üretilmişti o maçlarda. 

İki takım arasındaki kalite farkını anlatmaya gerek yok elbette. Giessen düşmemeye çalışan, Bayern ise şampiyonluğa oynayan bir takım. Ancak son haftalarda zaman zaman istikrarsız sonuçlar alabildiklerini gördük. Dolayısyla taraf bahsi açısından güven vermiyorlar ama son maçlarda Walden ile Babb’dan yoksun olmalarına rağmen hücum performansları ile güven verdiler ve Giessen’in de onlara en az 70-75 sayıyla eşlik edeceğini söylemek bence yanlış olmaz. Bu nedenle de tercihimi yüksek skordan yana kullanacağım. 

İddaa Oranı: ÜST (155.5) – 1.48
Rexbet Oranı: ÜST (157.5) – 1.73
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Rico Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Mets de Guaynabo – Cariduros Fajardo İddaa Tahmini 24.05.22

Porto Riko Ligi mücadelesinde Mets de Guaynabo Salı günü saat 03:00’da Cariduros Fajardo ile karşılaşacak. …