Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Giessen – Gottingen İddaa Tahmini 08.01.22

Giessen – Gottingen İddaa Tahmini 08.01.22

Almanya easyCredit BBL 16. hafta mücadelesinde Giessen Cumartesi saat 20:00’da Gottingen ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın galibiyeti için oranı 1.42 olarak belirlemişken Bets10 ise oranı 1.60 olarak belirlemiş.

Giessen bu sezonun zayıf halkalarından biri, 15 maçlarından sadece 3 tanesini kazanabildiler. Tam 7 maçtır galibiyet yüzü görmüyorlar. Evlerindeki son 2 maçlarına baktığımzıda ise zirve ekiplerinden Bonn’a ve son olarak da denk diyebileceğimiz rakiplerinden Frankfurt’a 11 sayı farkla yenildiklerini gördük. 79-90 ile kaybettikleri 2 Ocak’taki o maçta eski dost Omot 19 sayı, 7 ribaund ile yegane çift haneli skor üretebilen isim olurken, Miller da 9 sayı, 5 ribaund ile katkı verebilmişti. 

Gottingen ise bu sezonun flaş ekiplerinden biri. Yakaladıkları 5 maçlık nefis serinin ardından son 2 maçlarında denk rakipler karşısında önce içerde Braunschweig’a sonra da deplasmanda son nefeste Bayreuth’a 3 sayı farkla yenilmişlerdi. Sezonun en kötü hücum performanslarından birini sergiledikleri, sadece 72 sayıda kaldıkları 5 Ocak’taki o maçta Brown’un yokluğunda Baldwin (25 sayı, 4 ribaund, 5 asist) ve Roberson (14 sayı, 8 ribaund) takımlarını ayakta tutmaya çalışmışlar ama arkadaşlarından yeteri kadar destek alamamışlardı. 

İki takım arasında kağıt üstünde ve puan tablosunda olduğu kadar sahada oynanan basketbol seviyesi anlamında da net farklar var. Gottingen üst üste 2 maçını kaybetti ve artık deplasmanda da olsa bir reaksiyon göstermesini bekliyorum. Karşısında 7 maçtır kazanamayan ligin en kötü takımlarından biri olan Giessen varken de bu fırsatı değerlendireceklerini, bu kez Baldwin ve Roberson’a Kamp, Toolson, Monninghoff üçlüsünün de daha verimli şekilde eşlik edeceğini, bu senaryonun da Gottingen’i zayıf galibiyete ulaştıracağını öngörüyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 – 1.42
Bets10 Oranı: MS 2 – 1.60
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Champions League iddaa tahmin ve analizleri

Lavrio – Treviso İddaa Tahmini 18.01.22

FIBA Şampiyonlar Ligi play-in serisi 2. maçında Lavrio Salı saat 20:30’da Treviso ile karşılaşacak. İddaa …