Anasayfa / Cangrejeros / Gigantes de Carolina – Cangrejeros İddaa Tahmini 11.05.22

Gigantes de Carolina – Cangrejeros İddaa Tahmini 11.05.22

Porto Riko Ligi mücadelesinde Gigantes de Carolina Çarşamba saat 03:00’da Cangrejeros ile karşılaşacak. Bets10 misafir takımın galibiyeti için oranı 1.45 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Carolina geçen sezon olduğu gibi yine ligin zayıf halkalarından biri. Şuana kadar oynadıkları 8 maçlarından sadece 1 tanesini kazanabildiler. Son maçta da konuk oldukları Mayaguez’e 15 sayı farkla yenilmişler, varlık gösterememişlerdi. O maçta Mac 24 sayı, 6 ribaund, 3 asist, Aminu 21 sayı, 11 ribaund ve Waters 17 sayı, 5 ribaun, 5 asist ile direnmeye çalışan başlıca isimler olmuşlar ama yetersiz kalmışlardı. 

Cangrejeros ise bu grubun orta şekerli takımlarından biri, 12 maçlarından 6 tanesini kazanabildiler şuana kadar. Ayrıca son 2 maçlarını üst üste kazandılar ve formda olduklarını net olarak söyleyebiliriz. Bu maçlarda önce güçlü rakipleri Quebradillas’ı deplasmnada 2 sayı farkla yenmişler sonra da içerde bir diğer güçlü rakipleri Bayamon’u 6 sayı farkla geçmişlerdi. O son maçta Dailo 31 sayı, 19 ribaund ve Barea 12 sayı, 8 asist ile galibiyeti getiren isimlerdi. 

İki takım arasında kadro kalitesi anlamında farklar olduğunu söyleyebiliriz. Cangrejeros son maçlarda da iyi sonuçlar aldı ve formda olduğunu gösterdi. Bu maçta da deplasmanda olmalarına rağmen zayıf rakipleri karşısında hata yapmayacaklarını ve Barea liderliğinde kazanacaklarını düşünüyorum. Ancak yine de handikap anlamında riske girmeyeceğim, direkt galibiyetlerini tercih edeceğim.  

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 2 – 1.45
Güven Endeksi: 4Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Rico Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Brujos de Guayama – Gigantes de Carolina İddaa Tahmini 22.05.22

Porto Riko Ligi mücadelesinde Brujos de Guayama Pazar günü saat 03:00’da Gigantes de Carolina ile …