Anasayfa / Gigantes / Gigantes – Supersonicos İddaa Tahmini 01.09.22

Gigantes – Supersonicos İddaa Tahmini 01.09.22

Venezüela Ligi Doğu grubu mücadelesinde Gigantes Perşembe günü saat 02:00’da Supersonicos ile karşılaşacak. Rexbet misafir takımın lehine 8.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Gigantes grubun iddialı takımlarından biri. 15 maçlarından 10 tanesini kazanarak da ne kadar iyi durumda olduklarını şuana kadar gösterdiler zaten. Son 2 maçlarını da üst üste kazandıklarının altını çizelim. Bu maçlarda önce deplasmanda dişli rakiplerden Gladiadores’i 13 sayı farkla sonra da yine deplasmanda Cangrejeros’u 91-96 ile geçmeyi bilmişlerdi. O son maçta Glider 19 sayı, 3 ribaund, 3 asist ve Valera 18 sayı, 4 ribaund ile öne çıkan isimler olmuşlardı.

Supersonicos ise grubun vasat ekiplerinden birisi. 12 maçlarından sadece 4 tanesini kazanabildiler. Üst üste 5 maçlarını kaybettikten sonra 27 Ağustos’daki son maçlarında evlerinde oynamanın da avantajını kullanarak güçlü rakipleri Guaiqueries’i 98-85 gibi sürpriz bir skorla geçmeyi başarmışlardı. O maçta Efianayi 32 say, 15 ribaund, 9 asist ile triple-double’ı kıl payı kaçırırken Vildoza da 16 sayı, 5 ribaund, 4 asist ile ona destek olan isim olmuştu. 

 İki takım arasında hem kağıt üstünde hem de sahay yansıtılan basketbol seviyesi anlamında net farklar var diyebiliriz. Zaten bu farklar puan tablosuna da yansımış durumda. Giganes grubun güçlü ve iddialı takımlarından biri. Son 2 maçlarını üst üste kazanarak da iyi durumda olduklarını gösterdiler. Bu sezon çıktığı 6 deplasman maçının 4 tanesini kaybeden bir rakip karşısında sürprize izin vermeyeceklerini ve çift haneli farklarla net bir galibiyet alarak yola devam edeceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: –
Rexbet Oranı: MS 1 (-8.5) – 1.83
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Fransa LNB Pro A iddaa tahmin ve analizleri

AS Monaco – Roanne İddaa Tahmini 02.10.22

Fransa Betclic ELITE Pro A 3. hafta mücadelesinde AS Monaco Pazar günü saat 18:00’da Roanne …