Anasayfa / Gigantes / Gigantes – Taurinos İddaa Tahmini 06.08.22

Gigantes – Taurinos İddaa Tahmini 06.08.22

Venezüela Ligi mücadelesinde Gigantes Cumartesi saat 02:00’da Taurinos ile karşılaşacak. intobet toplam sayı limitini 160.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Gigantes Doğu grubunun favorilerinden biri. 8 maçlarından 6 tanesini kazandılar şuana kadar ve zirve takibini sürdürüyorlar. Ayrıca son 3 maçlarını üst üste kazandıklarını ve formda olduklarını da belirtelim. Bu serideki son 2 maçta galibiyetler dışındaki bir diğer ortak nokta da yüksek skorlardı, sırasıyla 171 ve 182 sayı üretilmişti. Son maçta deplasmanda olmalarına rağmen Cangrejeros’u 87-95 ile geçmişlerdi. 

Taurinos 9 maçın ardından hanesine 2 galibiyet yazdırabildi ve Doğu’nun zayıf halkalarından biri konumundalar. Üst üste 7 maçlarını kaybettikten sonra son maçlarını kazanarak şeytanın bacağını kırmışlardı. Son 4 maçlarına baktığımızda ise sonuçlardan bağımsız olarak bizlere yüksek tempolu, bol skorlu mücadeleler izlettiklerini gördük. Sırasıyla 163, 172, 178 ve 193 sayı üretilmişti o maçlarda. 

Gigantes elbette kadro kalitesi ve son haftalardaki form grafiği ile maçın favorisi ki evlerinde oynamanın avantajına da sahipler. Ancak Taurinos’un da dirençli bir takım olduğunu biliyoruz, bu nedenle de handikap bahisleri bence riskli. Bunun yerine iki takımın da son haftalarda artan temposuna ve hücum verimliliğine güvenerek üst seçeneğine yöneleceğim. Bir tarafta Cazorla, Duarte, Johnson diğer tarafta Francis, Quintin, Escobar varken karşılıklı olarak 80 baremini geçmelerinin sürpriz olmayacağını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: ÜST (160.5) – 1.80
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Rico Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Vaqueros de Bayamon – San German İddaa Tahmini 19.08.22

Porto Riko Ligi final serisi 5. maçında Vaqueros de Bayamon Cuma günü saat 03:00’da San …