Anasayfa / 2019 FIBA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri / Gigi Datome: “Gelecek sezon yine her şeyi kazanmak için yarışacağız”

Gigi Datome: “Gelecek sezon yine her şeyi kazanmak için yarışacağız”

Fenerbahçe’nin İtalyan yıldızı Gigi Datome, Il Corriere dello Sport’a açıklamalar yaptı.

Fenerbahçe ve Türkiye’nin yaşadığı ekonomik kriz hakkında konuşan Datome, “Endişelenmiyorum çünkü kulüp bize hep zamanında ödeme yaptı. Obradovic ve Gherardini, bütçenin geçen yılla aynı olacağını doğruladı. Gelecek sezon yine her şeyi kazanmak için yarışacağız.” dedi.

Eylül ayında Polonya ve Macaristan’a karşı iki eleme maçı oynayacak olan Datome, FIFA takvimi ile ilgili “NBA ve Euroleague oyuncularının milli takımlar için oynamasına izin vermiyorlar. Bu çılgın bir formül, karışıklık. Basketbol iyi satılmalı ve elemelerde sunulan ürün mümkün olan en iyisi değil.” ifadelerini kullandı.Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 25.05.19

Cumartesi programında ağrılıklı olarak Avrupa liglerindeki play-off çeyrek final maçlarını izleyeceğiz. Ben de sizler için …