Anasayfa / Brillantes / Gladiadores – Brillantes İddaa Tahmini 07.07.24

Gladiadores – Brillantes İddaa Tahmini 07.07.24

Venezüela Ligi birinci grup mücadelesinde Gladiadores Pazar günü saat 20:00’da Brillantes ile karşılaşacak. intobet misafir takım lehine 5.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Gladiadores 22 maçtan tam 20 galibiyet çıkararak hem bu grupta açık ara liderlik koltuğunda oturmaya başladı hem de genel anlamda ligin güçlü şampiyonluk adaylarından biri olduğunu kanıtlamış oldu. Evlerindeki son 2 maçlarına baktığımızda ise dominant galibiyetler aldıklarını görmüştük, sırasıyla Broncos’u 18 sayı ve Llaneros’u 15 sayı farkla geçmeyi bilmişlerdi. 

Brillantes de son dönemin formda ekiplerinden birisi, üst üste 3 maçlarını kazandılar ve bu sayede de kendilerine 12 galibiyetle hedefledikleri gibi ilk 4 potasında bir yer buldular. Ancak deplasman karnelerinin sıkıntılı olduğunu belirtelim, evden uzaktaki son 5 maçlarından 4 tanesini kaybetmişlerdi. Son olarak 14 Haziran’da Trotamundos’a konuk olmuşlar ve 77-69’luk skorla yenilmekten kurtulamamışlardı. 

İki takım arasında bir siklet farkı olduğunu bize puan tablosu da söylüyor zaten. Ayrıca her ne kadar Brillantes son dönemde iyi sonuçlar alıyor olsa da deplasman karneleri halen kötü. Onların aksine Gladiadores ise evinde üst üste dominant galibiyetler alan bir takım. Bu maçta da kendi sikletlerinde olmayan bir rakip karşısında sürprize izin vermeyeceklerini, düşük farkla da olsa kazanacaklarını tahmin ediyorum.

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 1 (-5.5) – 1.61
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Osos de Manati – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 25.07.24

Porto Riko Ligi çeyrek final serisi 6. maçında Osos de Manati Perşembe günü saat 03:00’da …