Anasayfa / Frontinos / Gladiadores – Frontinos İddaa Tahmini 23.06.24

Gladiadores – Frontinos İddaa Tahmini 23.06.24

Venezüela Ligi birinci grup mücadelesinde Gladiadores Pazar günü saat 20:00’da Frontinos ile karşılaşacak. intobet misafir takım lehine 4.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Gladiadores son 5 maçından 4 tanesini kazandı ki toplamda da 18 maçtan 16 galibiyet çıkararak grupta liderlik koltuğuna oturdu. Sadece bu grubun değil, ligin de zirve favorilerinden biri olduklarını biliyoruz. Evlerindeki performanslarına baktığımızda ise son 2 maçta önce Pioneros karşısında soğuk bir duş almışlar, sonra Aragua karşısında sürprize izin vermeden 6 sayı farkla kazanmayı başarmışlar, tekrar ritmlerini bulmuşlardı.

Frontinos ise son 4 maçtan 3 tanesini kazanarak formda olduğunu göstermiş bir ekip. Ancak buna rağmen sadece 8 galibiyete ulaşlabildiler ve halen play-of hattından bir galibiyet gerideler ki bir maçları da fazla… Bunun yanında deplasman karneleri de sıkıntılı, son 4 maçtan 3 tanesini kaybettiklerini gördük. 19 Haziran’daki son deplasman maçlarında konuk oldukları Llaneros’a tam 18 sayı farkla yenilmişler, daha doğrusu hezimete uğramışlardı. 

İki takım son olarak 9 Haziran’da yine bu sahada karşılaşmışlar ve ev sahibi Gladiadores kalitesini konuşturarak dominant bir oyun sonrası rakibini 80-68 gibi farklı bir skorla geçmeyi bilmişti. Bu maçta da farklı bir senaryo beklemiyorum. Son haftalarda sergiledikleri performanslara ve özellikle Gladiadores’in evindeki, Frontinos’un da deplasmanlardaki peformansına bakınca ev sahibi ekibin rahat kazanması gereken bir maç olduğunu düşünüyorum. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.68
Güven Endeksi: 8 Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Osos de Manati – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 25.07.24

Porto Riko Ligi çeyrek final serisi 6. maçında Osos de Manati Perşembe günü saat 03:00’da …